У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 124 Ужгород — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ужгород - Київ номер 124 відправляється зі станції Ужгород о 19.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда 124 Ужгород - Київ пролягає по таким станціям як Мукачево, Свалява, Лавочне, Сколе, Львів, Радивилів, Острог, Славута-1, Полонне, Чуднів-Волинський, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 19.50
Батьово 20.32 33 хв  21.05 42 хв 
Мукачево 21.46 5 хв  21.51 1 г  56 хв 
Карпати 22.08 1 хв  22.09 2 г  18 хв 
Свалява 22.19 2 хв  22.21 2 г  29 хв 
Воловець 22.53 10 хв  23.03 3 г  3 хв 
Лавочне 23.35 10 хв  23.45 3 г  45 хв 
Славське 23.58 3 хв  00.01 4 г  8 хв 
Сколе 00.30 2 хв  00.32 4 г  40 хв 
Стрий 01.10 2 хв  01.12 5 г  20 хв 
Львів 02.25 20 хв  02.45 6 г  35 хв 
Броди 04.08 2 хв  04.10 8 г  18 хв 
Радивилів 04.21 2 хв  04.23 8 г  31 хв 
Дубно 05.04 2 хв  05.06 9 г  14 хв 
Острог 05.59 2 хв  06.01 10 г  9 хв 
Кривин 06.18 2 хв  06.20 10 г  28 хв 
Славута-1 06.34 2 хв  06.36 10 г  44 хв 
Шепетівка 06.57 2 хв  06.59 11 г  7 хв 
Полонне 07.31 2 хв  07.33 11 г  41 хв 
Печанівка 07.54 2 хв  07.56 12 г  4 хв 
Чуднів-Волинський 08.19 2 хв  08.21 12 г  29 хв 
Бердичів 08.54 2 хв  08.56 13 г  4 хв 
Фастів-1 11.08 2 хв  11.10 15 г  18 хв 
Київ-Пас. 12.08 16 г  18 хв 

У розкладі поїзда 124 Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930