У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 125Л Івано-Франківськ — Миколаїв


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Івано-Франківськ - Миколаїв номер 125Л відправляється зі станції Івано-Франківськ о 05.02 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 05.53 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бурштин, Журавно, Львів, Тернопіль-Пас., Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Долинська, Апостолове, Біла Криниця, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 05.02
Галич 05.31 5 хв  05.36 29 хв 
Бурштин 05.47 2 хв  05.49 45 хв 
Букачівці 06.01 2 хв  06.03 59 хв 
Журавно 06.13 1 хв  06.14 1 г  11 хв 
Ходорів 06.26 24 хв  06.50 1 г  24 хв 
Львів 08.12 20 хв  08.32 3 г  10 хв 
Підзамче 08.44 2 хв  08.46 3 г  42 хв 
Тернопіль-Пас. 10.28 4 хв  10.32 5 г  26 хв 
Хмельницький 12.21 5 хв  12.26 7 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 13.51 24 хв  14.15 8 г  49 хв 
Вінниця 15.05 5 хв  15.10 10 г  3 хв 
Козятин-1 16.07 2 хв  16.09 11 г  5 хв 
Біла Церква 17.50 2 хв  17.52 12 г  48 хв 
Миронівка 18.47 2 хв  18.49 13 г  45 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.19 17 хв  20.36 15 г  17 хв 
Долинська 23.06 3 хв  23.09 18 г  4 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.52 5 хв  00.57 19 г  50 хв 
Апостолове 01.39 22 хв  02.01 20 г  37 хв 
Високопілля 02.27 2 хв  02.29 21 г  25 хв 
Біла Криниця 03.00 2 хв  03.02 21 г  58 хв 
Снігурівка 03.55 2 хв  03.57 22 г  53 хв 
Херсон 04.43 10 хв  04.53 23 г  41 хв 
Миколаїв-Пас. 05.53 1 д  51 хв 

У розкладі поїзда 125Л Івано-Франківськ — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031