У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 126ДП Костянтинівка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Костянтинівка - Київ номер 126ДП відправляється зі станції Костянтинівка о 22.12 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут поїзда 126ДП Костянтинівка - Київ пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Барвенкове, Лозова, Сахновщина, Кегичівка, Красноград, Карлівка, Полтава-Південна, Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 22.12
Дружківка 22.31 2 хв  22.33 19 хв 
Краматорськ 22.45 5 хв  22.50 33 хв 
Слов'янськ 23.04 7 хв  23.11 52 хв 
Барвенкове 23.43 2 хв  23.45 1 г  31 хв 
Лозова 00.40 23 хв  01.03 2 г  28 хв 
Сахновщина 01.42 2 хв  01.44 3 г  30 хв 
Кегичівка 02.09 2 хв  02.11 3 г  57 хв 
Красноград 02.32 2 хв  02.34 4 г  20 хв 
Карлівка 03.07 2 хв  03.09 4 г  55 хв 
Полтава-Південна 03.51 5 хв  03.56 5 г  39 хв 
Полтава-Киівська 04.22 5 хв  04.27 6 г  10 хв 
Миргород 05.44 2 хв  05.46 7 г  32 хв 
Лубни 06.40 4 хв  06.44 8 г  28 хв 
Гребінка 07.24 3 хв  07.27 9 г  12 хв 
Бориспіль 08.54 3 хв  08.57 10 г  42 хв 
Дарниця 09.19 4 хв  09.23 11 г  7 хв 
Київ-Пас. 09.44 11 г  32 хв 

У розкладі поїзда 126ДП Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930