У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 126КШ Київ — Костянтинівка


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Костянтинівка номер 126КШ відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.20 і прибуває на станцію Костянтинівка о 09.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда 126КШ Київ - Костянтинівка пролягає по таким станціям як Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська, Полтава-Південна, Карлівка, Красноград, Кегичівка, Сахновщина, Лозова, Барвенкове, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.20
Дарниця 22.42 4 хв  22.46 22 хв 
Бориспіль 23.04 2 хв  23.06 44 хв 
Гребінка 00.20 5 хв  00.25 2 г 
Лубни 01.02 2 хв  01.04 2 г  42 хв 
Миргород 01.55 2 хв  01.57 3 г  35 хв 
Полтава-Киівська 03.09 5 хв  03.14 4 г  49 хв 
Полтава-Південна 03.55 5 хв  04.00 5 г  35 хв 
Карлівка 04.41 5 хв  04.46 6 г  21 хв 
Красноград 05.15 2 хв  05.17 6 г  55 хв 
Кегичівка 05.37 2 хв  05.39 7 г  17 хв 
Сахновщина 05.55 2 хв  05.57 7 г  35 хв 
Лозова 06.35 26 хв  07.01 8 г  15 хв 
Барвенкове 07.44 2 хв  07.46 9 г  24 хв 
Слов'янськ 08.15 7 хв  08.22 9 г  55 хв 
Краматорськ 08.36 5 хв  08.41 10 г  16 хв 
Дружківка 08.53 3 хв  08.56 10 г  33 хв 
Костянтинівка 09.19 10 г  59 хв 

У розкладі поїзда 126КШ Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930