У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 126О Миколаїв — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Миколаїв - Рахів номер 126О відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Рахів о 23.40 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 26 хв. Маршрут поїзда 126О Миколаїв - Рахів пролягає по таким станціям як Біла Криниця, Кривий Ріг-Головний, Миронівка, Калинівка-1, Хмельницький, Львів, Букачівці, Івано-Франківськ, Яремче, Ворохта, Ясіня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 18.30
Херсон 19.26 10 хв  19.36 56 хв 
Снігурівка 20.21 2 хв  20.23 1 г  51 хв 
Біла Криниця 21.16 2 хв  21.18 2 г  46 хв 
Високопілля 21.50 2 хв  21.52 3 г  20 хв 
Апостолове 22.20 22 хв  22.42 3 г  50 хв 
Кривий Ріг-Головний 23.30 15 хв  23.45 5 г 
Долинська 01.44 3 хв  01.47 7 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.04 20 хв  04.24 9 г  34 хв 
Миронівка 06.13 2 хв  06.15 11 г  43 хв 
Біла Церква 07.08 1 хв  07.09 12 г  38 хв 
Козятин-1 08.48 2 хв  08.50 14 г  18 хв 
Калинівка-1 09.27 2 хв  09.29 14 г  57 хв 
Вінниця 09.48 5 хв  09.53 15 г  18 хв 
Жмеринка-Пас. 10.35 20 хв  10.55 16 г  5 хв 
Хмельницький 12.21 5 хв  12.26 17 г  51 хв 
Тернопіль-Пас. 14.10 5 хв  14.15 19 г  40 хв 
Підзамче 16.04 2 хв  16.06 21 г  34 хв 
Львів 16.18 20 хв  16.38 21 г  48 хв 
Ходорів 17.49 2 хв  17.51 23 г  19 хв 
Журавно 18.04 5 хв  18.09 23 г  34 хв 
Букачівці 18.19 1 хв  18.20 23 г  49 хв 
Бурштин 18.32 2 хв  18.34 1 д  2 хв 
Галич 18.45 2 хв  18.47 1 д  15 хв 
Івано-Франківськ 19.15 20 хв  19.35 1 д  45 хв 
Надвірна 20.18 2 хв  20.20 1 д  1 г  48 хв 
Делятин 20.46 6 хв  20.52 1 д  2 г  16 хв 
Яремче 21.06 5 хв  21.11 1 д  2 г  36 хв 
Микуличин 21.27 2 хв  21.29 1 д  2 г  57 хв 
Татарів 21.43 2 хв  21.45 1 д  3 г  13 хв 
Ворохта 21.59 4 хв  22.03 1 д  3 г  29 хв 
Вороненко 22.16 2 хв  22.18 1 д  3 г  46 хв 
Лазещина 22.33 2 хв  22.35 1 д  4 г  3 хв 
Ясіня 22.43 4 хв  22.47 1 д  4 г  13 хв 
Кваси 23.03 3 хв  23.06 1 д  4 г  33 хв 
Білин 23.19 2 хв  23.21 1 д  4 г  49 хв 
Рахів 23.40 1 д  5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 126О Миколаїв-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031