У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 126О Миколаїв — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Миколаїв - Рахів номер 126О відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Рахів о 23.40 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Біла Криниця, Кривий Ріг-Головний, Миронівка, Вінниця, Тернопіль-Пас., Ходорів, Бурштин, Надвірна, Микуличин, Вороненко, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 18.30
Херсон 19.26 10 хв  19.36 56 хв 
Снігурівка 20.21 2 хв  20.23 1 г  51 хв 
Біла Криниця 21.16 2 хв  21.18 2 г  46 хв 
Високопілля 21.50 2 хв  21.52 3 г  20 хв 
Апостолове 22.20 22 хв  22.42 3 г  50 хв 
Кривий Ріг-Головний 23.30 15 хв  23.45 5 г 
Долинська 01.44 3 хв  01.47 7 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.04 20 хв  04.24 9 г  34 хв 
Миронівка 06.13 2 хв  06.15 11 г  43 хв 
Біла Церква 07.08 1 хв  07.09 12 г  38 хв 
Козятин-1 08.48 2 хв  08.50 14 г  18 хв 
Вінниця 09.46 5 хв  09.51 15 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 10.31 24 хв  10.55 16 г  1 хв 
Хмельницький 12.21 5 хв  12.26 17 г  51 хв 
Тернопіль-Пас. 14.10 5 хв  14.15 19 г  40 хв 
Підзамче 16.04 2 хв  16.06 21 г  34 хв 
Львів 16.18 20 хв  16.38 21 г  48 хв 
Ходорів 17.49 2 хв  17.51 23 г  19 хв 
Журавно 18.04 5 хв  18.09 23 г  34 хв 
Букачівці 18.19 1 хв  18.20 23 г  49 хв 
Бурштин 18.32 2 хв  18.34 1 д  2 хв 
Галич 18.45 2 хв  18.47 1 д  15 хв 
Івано-Франківськ 19.15 20 хв  19.35 1 д  45 хв 
Надвірна 20.18 2 хв  20.20 1 д  1 г  48 хв 
Делятин 20.46 6 хв  20.52 1 д  2 г  16 хв 
Яремче 21.06 5 хв  21.11 1 д  2 г  36 хв 
Микуличин 21.27 2 хв  21.29 1 д  2 г  57 хв 
Татарів 21.43 2 хв  21.45 1 д  3 г  13 хв 
Ворохта 21.59 4 хв  22.03 1 д  3 г  29 хв 
Вороненко 22.16 2 хв  22.18 1 д  3 г  46 хв 
Лазещина 22.33 2 хв  22.35 1 д  4 г  3 хв 
Ясіня 22.43 4 хв  22.47 1 д  4 г  13 хв 
Кваси 23.03 3 хв  23.06 1 д  4 г  33 хв 
Білин 23.19 2 хв  23.21 1 д  4 г  49 хв 
Рахів 23.40 1 д  5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 126О Миколаїв-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031