У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

127Ш Суми — Зернове Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 127Ш сполученням Суми - Зернове відправляється зі станції Суми о 17.24 і прибуває на станцію Зернове о 22.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Кролевець, Терещенська, Хутір-Михайлівський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 17.24
Ворожба-Пас. 18.12 20 хв  18.32 48 хв 
Путивль 19.02 2 хв  19.04 1 г  38 хв 
Конотоп 19.47 35 хв  20.22 2 г  23 хв 
Кролевець 20.58 2 хв  21.00 3 г  34 хв 
Терещенська 21.20 2 хв  21.22 3 г  56 хв 
Хутір-Михайлівський 21.59 5 хв  22.04 4 г  35 хв 
Зернове 22.23 4 г  59 хв 

У розкладі поїзда 127Ш Суми — Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031