У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

129Л Івано-Франківськ — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 129Л сполученням Івано-Франківськ - Кременчук відправляється зі станції Івано-Франківськ о 16.58 і прибуває на станцію Кременчук о 10.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Галич, Ходорів, Львів, Красне, Шепетівка, Київ-Пас., Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, Хорол, Веселий Поділ, Глобине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 16.58
Галич 17.29 2 хв  17.31 31 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 1 г  20 хв 
Львів 19.47 23 хв  20.10 2 г  49 хв 
Красне 20.50 2 хв  20.52 3 г  52 хв 
Шепетівка 23.44 15 хв  23.59 6 г  46 хв 
Київ-Пас. 04.00 20 хв  04.20 11 г  2 хв 
Дарниця 04.41 2 хв  04.43 11 г  43 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 12 г  2 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 13 г  26 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 14 г  3 хв 
Ромодан 07.38 33 хв  08.11 14 г  40 хв 
Хорол 08.37 2 хв  08.39 15 г  39 хв 
Веселий Поділ 08.59 2 хв  09.01 16 г  1 хв 
Глобине 09.29 3 хв  09.32 16 г  31 хв 
Кременчук 10.15 17 г  17 хв 

У розкладі поїзда 129Л Івано-Франківськ — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031