У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

129Л Івано-Франківськ — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 129Л сполученням Івано-Франківськ - Кременчук відправляється зі станції Івано-Франківськ о 16.58 і прибуває на станцію Кременчук о 10.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Галич, Ходорів, Львів, Красне, Шепетівка, Київ-Пас., Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, Хорол, Веселий Поділ, Глобине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 16.58
Галич 17.29 2 хв  17.31 31 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 1 г  20 хв 
Львів 19.47 23 хв  20.10 2 г  49 хв 
Красне 20.50 2 хв  20.52 3 г  52 хв 
Шепетівка 23.44 15 хв  23.59 6 г  46 хв 
Київ-Пас. 04.00 20 хв  04.20 11 г  2 хв 
Дарниця 04.41 2 хв  04.43 11 г  43 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 12 г  2 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 13 г  26 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 14 г  3 хв 
Ромодан 07.38 33 хв  08.11 14 г  40 хв 
Хорол 08.37 2 хв  08.39 15 г  39 хв 
Веселий Поділ 08.59 2 хв  09.01 16 г  1 хв 
Глобине 09.29 3 хв  09.32 16 г  31 хв 
Кременчук 10.15 17 г  17 хв 

У розкладі поїзда 129Л Івано-Франківськ — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930