У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

129 Ворохта — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 129 сполученням Ворохта - Кременчук відправляється зі станції Ворохта о 13.51 і прибуває на станцію Кременчук о 10.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Микуличин, Надвірна, Галич, Львів, Шепетівка, Дарниця, Гребінка, Ромодан, Веселий Поділ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.51
Татарів 14.01 4 хв  14.05 10 хв 
Микуличин 14.20 2 хв  14.22 29 хв 
Яремче 14.38 5 хв  14.43 47 хв 
Надвірна 15.29 3 хв  15.32 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.23 35 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  38 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  27 хв 
Львів 19.47 23 хв  20.10 5 г  56 хв 
Красне 20.50 2 хв  20.52 6 г  59 хв 
Шепетівка 23.44 15 хв  23.59 9 г  53 хв 
Київ-Пас. 04.00 20 хв  04.20 14 г  9 хв 
Дарниця 04.41 2 хв  04.43 14 г  50 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 15 г  9 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 16 г  33 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 17 г  10 хв 
Ромодан 07.38 33 хв  08.11 17 г  47 хв 
Хорол 08.37 2 хв  08.39 18 г  46 хв 
Веселий Поділ 08.59 2 хв  09.01 19 г  8 хв 
Глобине 09.29 3 хв  09.32 19 г  38 хв 
Кременчук 10.15 20 г  24 хв 

У розкладі поїзда 129 Ворохта — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031