У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013К Київ-Пас. — Самбір Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013К сполученням Київ-Пас. - Самбір відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.11 і прибуває на станцію Самбір о 03.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фастів-1, Полонне, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Дубно, Радивилів, Броди, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.11
Фастів-1 18.12 2 хв  18.14 1 г  1 хв 
Полонне 21.14 2 хв  21.16 4 г  3 хв 
Шепетівка 21.49 2 хв  21.51 4 г  38 хв 
Славута-1 22.12 2 хв  22.14 5 г  1 хв 
Кривин 22.28 2 хв  22.30 5 г  17 хв 
Острог 22.47 2 хв  22.49 5 г  36 хв 
Здолбунів-Пас. 23.11 33 хв  23.44 6 г 
Дубно 00.19 2 хв  00.21 7 г  8 хв 
Радивилів 00.56 2 хв  00.58 7 г  45 хв 
Броди 01.08 2 хв  01.10 7 г  57 хв 
Львів 02.18 26 хв  02.44 9 г  7 хв 
Самбір 03.57 10 г  46 хв 

У розкладі поїзда 013К Київ-Пас. — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31