У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Л Самбір — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 013Л сполученням Самбір - Київ-Пас. відправляється зі станції Самбір о 00.17 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Броди, Радивилів, Дубно, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 00.17
Львів 01.28 20 хв  01.48 1 г  11 хв 
Броди 03.00 2 хв  03.02 2 г  43 хв 
Радивилів 03.12 2 хв  03.14 2 г  55 хв 
Дубно 03.48 2 хв  03.50 3 г  31 хв 
Здолбунів-Пас. 04.23 43 хв  05.06 4 г  6 хв 
Острог 05.33 11 хв  05.44 5 г  16 хв 
Кривин 05.59 2 хв  06.01 5 г  42 хв 
Славута-1 06.12 2 хв  06.14 5 г  55 хв 
Шепетівка 06.32 2 хв  06.34 6 г  15 хв 
Полонне 07.07 2 хв  07.09 6 г  50 хв 
Фастів-1 09.49 2 хв  09.51 9 г  32 хв 
Київ-Пас. 10.44 10 г  27 хв 

У розкладі поїзда 013Л Самбір — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31