У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

130О Кременчук — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 130О сполученням Кременчук - Івано-Франківськ відправляється зі станції Кременчук о 15.30 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 08.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Глобине, Веселий Поділ, Хорол, Ромодан, Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця, Київ-Пас., Шепетівка, Красне, Львів, Ходорів, Галич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 15.30
Глобине 16.15 2 хв  16.17 45 хв 
Веселий Поділ 16.41 2 хв  16.43 1 г  11 хв 
Хорол 17.08 3 хв  17.11 1 г  38 хв 
Ромодан 17.40 38 хв  18.18 2 г  10 хв 
Лубни 18.51 2 хв  18.53 3 г  21 хв 
Гребінка 19.26 3 хв  19.29 3 г  56 хв 
Бориспіль 20.50 2 хв  20.52 5 г  20 хв 
Дарниця 21.11 2 хв  21.13 5 г  41 хв 
Київ-Пас. 21.33 30 хв  22.03 6 г  3 хв 
Шепетівка 02.19 15 хв  02.34 10 г  49 хв 
Красне 05.28 2 хв  05.30 13 г  58 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 14 г  45 хв 
Ходорів 07.40 2 хв  07.42 16 г  10 хв 
Галич 08.23 4 хв  08.27 16 г  53 хв 
Івано-Франківськ 08.56 17 г  26 хв 

У розкладі поїзда 130О Кременчук — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930