У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 130 Ворохта — Кременчук


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ворохта - Кременчук номер 130 відправляється зі станції Ворохта о 14.47 і прибуває на станцію Кременчук о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 9 хв. Маршрут поїзда 130 Ворохта - Кременчук пролягає по таким станціям як Микуличин, Делятин, Галич, Львів, Броди, Київ-Пас., Бориспіль, Лубни, Хорол, Глобине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 14.47
Татарів 14.58 2 хв  15.00 11 хв 
Микуличин 15.13 2 хв  15.15 26 хв 
Яремче 15.32 2 хв  15.34 45 хв 
Делятин 15.46 2 хв  15.48 59 хв 
Івано-Франківськ 16.56 28 хв  17.24 2 г  9 хв 
Галич 17.52 2 хв  17.54 3 г  5 хв 
Ходорів 18.40 2 хв  18.42 3 г  53 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  3 хв 
Красне 20.53 2 хв  20.55 6 г  6 хв 
Броди 21.24 2 хв  21.26 6 г  37 хв 
Шепетівка 23.39 2 хв  23.41 8 г  52 хв 
Київ-Пас. 03.41 20 хв  04.01 12 г  54 хв 
Дарниця 04.19 2 хв  04.21 13 г  32 хв 
Бориспіль 04.38 1 хв  04.39 13 г  51 хв 
Гребінка 05.45 2 хв  05.47 14 г  58 хв 
Лубни 06.19 2 хв  06.21 15 г  32 хв 
Ромодан 06.50 30 хв  07.20 16 г  3 хв 
Хорол 07.47 2 хв  07.49 17 г 
Веселий Поділ 08.10 2 хв  08.12 17 г  23 хв 
Глобине 08.34 2 хв  08.36 17 г  47 хв 
Кременчук 09.35 18 г  48 хв 

У розкладі поїзда 130 Ворохта — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031