У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

130 Ворохта — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 130 сполученням Ворохта - Кременчук відправляється зі станції Ворохта о 13.51 і прибуває на станцію Кременчук о 10.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Микуличин, Надвірна, Галич, Львів, Шепетівка, Дарниця, Гребінка, Ромодан, Веселий Поділ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.51
Татарів 14.01 4 хв  14.05 10 хв 
Микуличин 14.20 2 хв  14.22 29 хв 
Яремче 14.38 5 хв  14.43 47 хв 
Надвірна 15.29 3 хв  15.32 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.23 35 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  38 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  27 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  59 хв 
Красне 20.50 2 хв  20.52 6 г  59 хв 
Шепетівка 23.44 15 хв  23.59 9 г  53 хв 
Київ-Пас. 04.00 20 хв  04.20 14 г  9 хв 
Дарниця 04.41 2 хв  04.43 14 г  50 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 15 г  9 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 16 г  33 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 17 г  10 хв 
Ромодан 07.38 33 хв  08.11 17 г  47 хв 
Хорол 08.37 2 хв  08.39 18 г  46 хв 
Веселий Поділ 08.59 2 хв  09.01 19 г  8 хв 
Глобине 09.29 3 хв  09.32 19 г  38 хв 
Кременчук 10.15 20 г  24 хв 

У розкладі поїзда 130 Ворохта — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930