У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 130Л Ворохта — Кременчук


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ворохта - Кременчук номер 130Л відправляється зі станції Ворохта о 14.30 і прибуває на станцію Кременчук о 10.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Микуличин, Делятин, Галич, Львів, Броди, Київ-Пас., Бориспіль, Лубни, Хорол, Глобине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 14.30
Татарів 14.41 2 хв  14.43 11 хв 
Микуличин 14.55 2 хв  14.57 25 хв 
Яремче 15.12 2 хв  15.14 42 хв 
Делятин 15.29 2 хв  15.31 59 хв 
Івано-Франківськ 16.38 26 хв  17.04 2 г  8 хв 
Галич 17.31 2 хв  17.33 3 г  1 хв 
Ходорів 18.20 3 хв  18.23 3 г  50 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  20 хв 
Красне 20.58 2 хв  21.00 6 г  28 хв 
Броди 21.29 2 хв  21.31 6 г  59 хв 
Шепетівка 23.57 2 хв  23.59 9 г  27 хв 
Київ-Пас. 04.01 20 хв  04.21 13 г  31 хв 
Дарниця 04.42 2 хв  04.44 14 г  12 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 14 г  30 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 15 г  54 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 16 г  31 хв 
Ромодан 07.38 33 хв  08.11 17 г  8 хв 
Хорол 08.37 2 хв  08.39 18 г  7 хв 
Веселий Поділ 08.59 2 хв  09.01 18 г  29 хв 
Глобине 09.29 3 хв  09.32 18 г  59 хв 
Кременчук 10.15 19 г  45 хв 

У розкладі поїзда 130Л Ворохта — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31