У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 130Л Ворохта — Кременчук


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ворохта - Кременчук номер 130Л відправляється зі станції Ворохта о 14.30 і прибуває на станцію Кременчук о 10.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда 130Л Ворохта - Кременчук пролягає по таким станціям як Микуличин, Делятин, Галич, Львів, Броди, Київ-Пас., Бориспіль, Лубни, Хорол, Глобине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 14.30
Татарів 14.41 2 хв  14.43 11 хв 
Микуличин 14.55 2 хв  14.57 25 хв 
Яремче 15.12 2 хв  15.14 42 хв 
Делятин 15.29 2 хв  15.31 59 хв 
Івано-Франківськ 16.38 26 хв  17.04 2 г  8 хв 
Галич 17.31 2 хв  17.33 3 г  1 хв 
Ходорів 18.20 3 хв  18.23 3 г  50 хв 
Львів 19.50 20 хв  20.10 5 г  20 хв 
Красне 20.58 2 хв  21.00 6 г  28 хв 
Броди 21.29 2 хв  21.31 6 г  59 хв 
Шепетівка 23.57 2 хв  23.59 9 г  27 хв 
Київ-Пас. 04.01 20 хв  04.21 13 г  31 хв 
Дарниця 04.42 2 хв  04.44 14 г  12 хв 
Бориспіль 05.00 11 хв  05.11 14 г  30 хв 
Гребінка 06.24 2 хв  06.26 15 г  54 хв 
Лубни 07.01 2 хв  07.03 16 г  31 хв 
Ромодан 07.38 33 хв  08.11 17 г  8 хв 
Хорол 08.37 2 хв  08.39 18 г  7 хв 
Веселий Поділ 08.59 2 хв  09.01 18 г  29 хв 
Глобине 09.29 3 хв  09.32 18 г  59 хв 
Кременчук 10.15 19 г  45 хв 

У розкладі поїзда 130Л Ворохта — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930