У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

131 Житомир — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 131 сполученням Житомир - Одеса-Головна відправляється зі станції Житомир о 23.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 23.15
Бердичів 00.16 2 хв  00.18 1 г  1 хв 
Козятин-1 00.50 22 хв  01.12 1 г  35 хв 
Калинівка-1 01.50 2 хв  01.52 2 г  35 хв 
Вінниця 02.12 5 хв  02.17 2 г  57 хв 
Гнівань 02.38 2 хв  02.40 3 г  23 хв 
Жмеринка-Пас. 03.06 15 хв  03.21 3 г  51 хв 
Рахни 04.00 22 хв  04.22 4 г  45 хв 
Вапнярка 04.34 2 хв  04.36 5 г  19 хв 
Крижопіль 04.53 2 хв  04.55 5 г  38 хв 
Кодима 05.25 2 хв  05.27 6 г  10 хв 
Подільськ-Жм. 06.20 20 хв  06.40 7 г  5 хв 
Роздільна-1 08.16 2 хв  08.18 9 г  1 хв 
Одеса-Головна 09.29 10 г  14 хв 

У розкладі поїзда 131 Житомир — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031