У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 132Д Лисичанськ — Жмеринка


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Лисичанськ - Жмеринка номер 132Д відправляється зі станції Лисичанськ о 15.10 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 9 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кремінне, Сватово, Кислівка, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Люботин, Решетилівка, Миргород, Лубни, Дарниця, Фастів-1, Вінниця, Браїлів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 15.10
Рубіжне 15.28 5 хв  15.33 18 хв 
Кремінне 15.50 2 хв  15.52 40 хв 
Кабанне 16.11 2 хв  16.13 1 г  1 хв 
Сватово 16.37 2 хв  16.39 1 г  27 хв 
Куземівка 17.07 2 хв  17.09 1 г  57 хв 
Кислівка 17.27 5 хв  17.32 2 г  17 хв 
Куп'янськ-Вузловий 17.55 22 хв  18.17 2 г  45 хв 
Шевченкове-Південне 18.54 2 хв  18.56 3 г  44 хв 
Гракове 19.17 2 хв  19.19 4 г  7 хв 
Чугуїв 19.37 2 хв  19.39 4 г  27 хв 
Харків-Пас. 20.35 51 хв  21.26 5 г  25 хв 
Люботин 21.56 2 хв  21.58 6 г  46 хв 
Полтава-Киівська 23.44 20 хв  00.04 8 г  34 хв 
Решетилівка 00.34 2 хв  00.36 9 г  24 хв 
Гоголеве 01.15 2 хв  01.17 10 г  5 хв 
Миргород 01.37 2 хв  01.39 10 г  27 хв 
Ромодан 02.04 1 хв  02.05 10 г  54 хв 
Лубни 02.33 2 хв  02.35 11 г  23 хв 
Гребінка 03.12 3 хв  03.15 12 г  2 хв 
Дарниця 04.45 2 хв  04.47 13 г  35 хв 
Київ-Пас. 05.05 33 хв  05.38 13 г  55 хв 
Фастів-1 06.30 2 хв  06.32 15 г  20 хв 
Козятин-1 08.04 2 хв  08.06 16 г  54 хв 
Вінниця 09.01 15 хв  09.16 17 г  51 хв 
Гнівань 09.38 2 хв  09.40 18 г  28 хв 
Браїлів 09.55 2 хв  09.57 18 г  45 хв 
Жмеринка-Пас. 10.10 19 г 

У розкладі поїзда 132Д Лисичанськ — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031