У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

132 Одеса-Головна — Житомир Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 132 сполученням Одеса-Головна - Житомир відправляється зі станції Одеса-Головна о 12.27 і прибуває на станцію Житомир о 22.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 12.27
Роздільна-1 13.30 2 хв  13.32 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 15.07 15 хв  15.22 2 г  40 хв 
Кодима 16.14 2 хв  16.16 3 г  47 хв 
Крижопіль 16.49 2 хв  16.51 4 г  22 хв 
Вапнярка 17.11 2 хв  17.13 4 г  44 хв 
Рахни 17.44 2 хв  17.46 5 г  17 хв 
Жмеринка-Пас. 18.20 15 хв  18.35 5 г  53 хв 
Гнівань 19.02 2 хв  19.04 6 г  35 хв 
Вінниця 19.25 3 хв  19.28 6 г  58 хв 
Калинівка-1 19.46 2 хв  19.48 7 г  19 хв 
Козятин-1 20.21 20 хв  20.41 7 г  54 хв 
Бердичів 21.12 2 хв  21.14 8 г  45 хв 
Житомир 22.10 9 г  43 хв 

У розкладі поїзда 132 Одеса-Головна — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031