У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 132К Жмеринка — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Жмеринка - Харків номер 132К відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 18.44 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда 132К Жмеринка - Харків пролягає по таким станціям як Браїлів, Гнівань, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Дарниця, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, Решетилівка, Полтава-Киівська, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 18.44
Браїлів 18.59 2 хв  19.01 15 хв 
Гнівань 19.14 2 хв  19.16 30 хв 
Вінниця 19.38 4 хв  19.42 54 хв 
Козятин-1 20.34 2 хв  20.36 1 г  50 хв 
Фастів-1 21.55 2 хв  21.57 3 г  11 хв 
Київ-Пас. 22.49 29 хв  23.18 4 г  5 хв 
Дарниця 23.40 2 хв  23.42 4 г  56 хв 
Гребінка 01.09 22 хв  01.31 6 г  25 хв 
Лубни 02.18 2 хв  02.20 7 г  34 хв 
Ромодан 02.54 2 хв  02.56 8 г  10 хв 
Миргород 03.20 2 хв  03.22 8 г  36 хв 
Гоголеве 03.40 2 хв  03.42 8 г  56 хв 
Решетилівка 04.17 9 хв  04.26 9 г  33 хв 
Полтава-Киівська 04.59 20 хв  05.19 10 г  15 хв 
Люботин 07.11 3 хв  07.14 12 г  27 хв 
Харків-Пас. 07.50 13 г  6 хв 

У розкладі поїзда 132К Жмеринка-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930