У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Л Івано-Франківськ — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 134Л сполученням Івано-Франківськ - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Івано-Франківськ о 05.03 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 05.58 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бурштин, Підзамче, Радивилів, Кривин, Шепетівка, Бердичів, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Кривий Ріг-Головний, Високопілля, Снігурівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 05.03
Галич 05.45 2 хв  05.47 42 хв 
Бурштин 06.00 3 хв  06.03 57 хв 
Львів 08.35 25 хв  09.00 3 г  32 хв 
Підзамче 09.12 2 хв  09.14 4 г  9 хв 
Броди 10.20 2 хв  10.22 5 г  17 хв 
Радивилів 10.31 2 хв  10.33 5 г  28 хв 
Дубно 11.06 2 хв  11.08 6 г  3 хв 
Кривин 12.32 2 хв  12.34 7 г  29 хв 
Славута-1 12.50 2 хв  12.52 7 г  47 хв 
Шепетівка 13.16 5 хв  13.21 8 г  13 хв 
Полонне 13.54 2 хв  13.56 8 г  51 хв 
Бердичів 15.13 2 хв  15.15 10 г  10 хв 
Козятин-1 15.43 22 хв  16.05 10 г  40 хв 
Біла Церква 17.50 2 хв  17.52 12 г  47 хв 
Миронівка 18.45 2 хв  18.47 13 г  42 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.20 15 хв  20.35 15 г  17 хв 
Долинська 23.02 2 хв  23.04 17 г  59 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.48 15 хв  01.03 19 г  45 хв 
Апостолове 01.41 23 хв  02.04 20 г  38 хв 
Високопілля 02.30 2 хв  02.32 21 г  27 хв 
Біла Криниця 03.07 2 хв  03.09 22 г  4 хв 
Снігурівка 04.05 2 хв  04.07 23 г  2 хв 
Херсон 04.55 5 хв  05.00 23 г  52 хв 
Миколаїв-Пас. 05.58 1 д  55 хв 

У розкладі поїзда 134Л Івано-Франківськ — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031