У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 134Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 17.27 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 18.47 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Снігурівка, Високопілля, Кривий Ріг-Головний, Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Бердичів, Шепетівка, Кривин, Радивилів, Підзамче, Бурштин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 17.27
Херсон 18.24 10 хв  18.34 57 хв 
Снігурівка 19.28 2 хв  19.30 2 г  1 хв 
Біла Криниця 20.25 2 хв  20.27 2 г  58 хв 
Високопілля 20.58 2 хв  21.00 3 г  31 хв 
Апостолове 21.28 22 хв  21.50 4 г  1 хв 
Кривий Ріг-Головний 22.27 5 хв  22.32 5 г 
Долинська 00.24 2 хв  00.26 6 г  57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.56 28 хв  03.24 9 г  29 хв 
Миронівка 05.05 2 хв  05.07 11 г  38 хв 
Біла Церква 06.08 2 хв  06.10 12 г  41 хв 
Козятин-1 08.00 43 хв  08.43 14 г  33 хв 
Бердичів 09.09 2 хв  09.11 15 г  42 хв 
Полонне 10.16 2 хв  10.18 16 г  49 хв 
Шепетівка 10.52 4 хв  10.56 17 г  25 хв 
Славута-1 11.20 2 хв  11.22 17 г  53 хв 
Кривин 11.37 2 хв  11.39 18 г  10 хв 
Дубно 12.50 2 хв  12.52 19 г  23 хв 
Радивилів 13.38 3 хв  13.41 20 г  11 хв 
Броди 13.50 3 хв  13.53 20 г  23 хв 
Підзамче 15.07 2 хв  15.09 21 г  40 хв 
Львів 15.20 45 хв  16.05 21 г  53 хв 
Бурштин 17.41 5 хв  17.46 1 д  14 хв 
Галич 18.00 4 хв  18.04 1 д  33 хв 
Івано-Франківськ 18.47 1 д  1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 134Ш Миколаїв-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031