У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Ш Миколаїв-Пас. — Ходорів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 134Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Ходорів відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 17.27 і прибуває на станцію Ходорів о 17.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Снігурівка, Високопілля, Кривий Ріг-Головний, Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Полонне, Славута-1, Дубно, Броди, Львів, Сихів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 17.27
Херсон 18.24 10 хв  18.34 57 хв 
Снігурівка 19.28 2 хв  19.30 2 г  1 хв 
Біла Криниця 20.25 2 хв  20.27 2 г  58 хв 
Високопілля 20.58 2 хв  21.00 3 г  31 хв 
Апостолове 21.28 22 хв  21.50 4 г  1 хв 
Кривий Ріг-Головний 22.27 5 хв  22.32 5 г 
Долинська 00.24 2 хв  00.26 6 г  57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.56 28 хв  03.24 9 г  29 хв 
Миронівка 05.05 2 хв  05.07 11 г  38 хв 
Біла Церква 06.08 2 хв  06.10 12 г  41 хв 
Козятин-1 08.00 43 хв  08.43 14 г  33 хв 
Полонне 10.16 2 хв  10.18 16 г  49 хв 
Шепетівка 10.52 4 хв  10.56 17 г  25 хв 
Славута-1 11.20 2 хв  11.22 17 г  53 хв 
Кривин 11.37 2 хв  11.39 18 г  10 хв 
Дубно 12.50 2 хв  12.52 19 г  23 хв 
Радивилів 13.38 3 хв  13.41 20 г  11 хв 
Броди 13.50 3 хв  13.53 20 г  23 хв 
Підзамче 15.07 2 хв  15.09 21 г  40 хв 
Львів 15.20 26 хв  15.46 21 г  53 хв 
Персенківка 16.00 2 хв  16.02 22 г  33 хв 
Сихів 16.10 2 хв  16.12 22 г  43 хв 
Ходорів 17.02 23 г  35 хв 

У розкладі поїзда 134Ш Миколаїв-Пас. — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31