У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Ш Миколаїв-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 134Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Рахів відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 15.40 і прибуває на станцію Рахів о 23.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 28 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Біла Криниця, Кривий Ріг-Головний, Знам'янка-Пас., Біла Церква, Шепетівка, Дубно, Підзамче, Сихів, Ясіня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 15.40
Херсон 16.53 5 хв  16.58 1 г  13 хв 
Снігурівка 17.57 22 хв  18.19 2 г  17 хв 
Біла Криниця 19.30 5 хв  19.35 3 г  50 хв 
Високопілля 20.14 5 хв  20.19 4 г  34 хв 
Апостолове 20.49 22 хв  21.11 5 г  9 хв 
Кривий Ріг-Головний 21.48 18 хв  22.06 6 г  8 хв 
Рокувата 22.44 5 хв  22.49 7 г  4 хв 
Олександрія 00.58 2 хв  01.00 9 г  18 хв 
Знам'янка-Пас. 01.39 3 хв  01.42 9 г  59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.56 28 хв  03.24 11 г  16 хв 
Миронівка 05.05 2 хв  05.07 13 г  25 хв 
Біла Церква 06.08 2 хв  06.10 14 г  28 хв 
Козятин-1 08.00 43 хв  08.43 16 г  20 хв 
Полонне 10.16 2 хв  10.18 18 г  36 хв 
Шепетівка 10.52 4 хв  10.56 19 г  12 хв 
Славута-1 11.20 2 хв  11.22 19 г  40 хв 
Кривин 11.37 2 хв  11.39 19 г  57 хв 
Дубно 12.50 2 хв  12.52 21 г  10 хв 
Радивилів 13.38 3 хв  13.41 21 г  58 хв 
Броди 13.50 3 хв  13.53 22 г  10 хв 
Підзамче 15.07 2 хв  15.09 23 г  27 хв 
Львів 15.20 26 хв  15.46 23 г  40 хв 
Персенківка 16.00 2 хв  16.02 1 д  20 хв 
Сихів 16.10 2 хв  16.12 1 д  30 хв 
Ходорів 17.02 2 хв  17.04 1 д  1 г  22 хв 
Лазещина 22.09 2 хв  22.11 1 д  6 г  29 хв 
Ясіня 22.24 5 хв  22.29 1 д  6 г  44 хв 
Кваси 22.49 4 хв  22.53 1 д  7 г  9 хв 
Білин 23.05 2 хв  23.07 1 д  7 г  25 хв 
Рахів 23.30 1 д  7 г  50 хв 

У розкладі поїзда 134Ш Миколаїв-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31