У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Л Рахів — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 134Л сполученням Рахів - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Рахів о 00.27 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 06.06 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лазещина, Микуличин, Хриплин, Букачівці, Персенківка, Радивилів, Шепетівка, Біла Церква, Кривий Ріг-Головний, Снігурівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 00.27
Білин 00.40 2 хв  00.42 13 хв 
Кваси 00.54 2 хв  00.56 27 хв 
Ясіня 01.21 4 хв  01.25 54 хв 
Лазещина 01.37 2 хв  01.39 1 г  10 хв 
Вороненко 01.59 2 хв  02.01 1 г  32 хв 
Ворохта 02.13 2 хв  02.15 1 г  46 хв 
Татарів 02.26 2 хв  02.28 1 г  59 хв 
Микуличин 02.42 2 хв  02.44 2 г  15 хв 
Яремче 02.58 3 хв  03.01 2 г  31 хв 
Делятин 03.12 2 хв  03.14 2 г  45 хв 
Надвірна 03.44 4 хв  03.48 3 г  17 хв 
Хриплин 04.24 1 хв  04.25 3 г  57 хв 
Івано-Франківськ 04.33 30 хв  05.03 4 г  6 хв 
Галич 05.45 2 хв  05.47 5 г  18 хв 
Бурштин 06.00 3 хв  06.03 5 г  33 хв 
Букачівці 06.18 5 хв  06.23 5 г  51 хв 
Журавно 06.36 4 хв  06.40 6 г  9 хв 
Ходорів 06.55 2 хв  06.57 6 г  28 хв 
Сихів 08.02 2 хв  08.04 7 г  35 хв 
Персенківка 08.12 5 хв  08.17 7 г  45 хв 
Львів 08.30 30 хв  09.00 8 г  3 хв 
Підзамче 09.12 2 хв  09.14 8 г  45 хв 
Броди 10.20 2 хв  10.22 9 г  53 хв 
Радивилів 10.31 2 хв  10.33 10 г  4 хв 
Дубно 11.06 2 хв  11.08 10 г  39 хв 
Кривин 12.27 2 хв  12.29 12 г 
Славута-1 12.43 2 хв  12.45 12 г  16 хв 
Шепетівка 13.06 15 хв  13.21 12 г  39 хв 
Полонне 13.54 2 хв  13.56 13 г  27 хв 
Бердичів 15.13 2 хв  15.15 14 г  46 хв 
Козятин-1 15.43 26 хв  16.09 15 г  16 хв 
Біла Церква 17.50 2 хв  17.52 17 г  23 хв 
Миронівка 18.45 2 хв  18.47 18 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.20 15 хв  20.35 19 г  53 хв 
Долинська 23.05 5 хв  23.10 22 г  38 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.53 15 хв  01.08 1 д  26 хв 
Апостолове 01.46 22 хв  02.08 1 д  1 г  19 хв 
Високопілля 02.34 2 хв  02.36 1 д  2 г  7 хв 
Біла Криниця 03.07 2 хв  03.09 1 д  2 г  40 хв 
Снігурівка 04.08 2 хв  04.10 1 д  3 г  41 хв 
Херсон 04.57 10 хв  05.07 1 д  4 г  30 хв 
Миколаїв-Пас. 06.06 1 д  5 г  39 хв 

У розкладі поїзда 134Л Рахів — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728