У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Л Рахів — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 134Л сполученням Рахів - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Рахів о 00.27 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 05.58 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ясіня, Ворохта, Яремче, Хриплин, Бурштин, Броди, Кривин, Полонне, Біла Церква, Долинська, Високопілля, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 00.27
Білин 00.40 2 хв  00.42 13 хв 
Кваси 00.54 2 хв  00.56 27 хв 
Ясіня 01.21 4 хв  01.25 54 хв 
Лазещина 01.37 2 хв  01.39 1 г  10 хв 
Вороненко 01.59 2 хв  02.01 1 г  32 хв 
Ворохта 02.13 2 хв  02.15 1 г  46 хв 
Татарів 02.26 2 хв  02.28 1 г  59 хв 
Микуличин 02.42 2 хв  02.44 2 г  15 хв 
Яремче 02.58 3 хв  03.01 2 г  31 хв 
Делятин 03.12 2 хв  03.14 2 г  45 хв 
Надвірна 03.44 4 хв  03.48 3 г  17 хв 
Хриплин 04.24 1 хв  04.25 3 г  57 хв 
Івано-Франківськ 04.33 30 хв  05.03 4 г  6 хв 
Галич 05.45 2 хв  05.47 5 г  18 хв 
Бурштин 06.00 3 хв  06.03 5 г  33 хв 
Львів 08.35 25 хв  09.00 8 г  8 хв 
Підзамче 09.12 2 хв  09.14 8 г  45 хв 
Броди 10.20 2 хв  10.22 9 г  53 хв 
Радивилів 10.31 2 хв  10.33 10 г  4 хв 
Дубно 11.06 2 хв  11.08 10 г  39 хв 
Кривин 12.32 2 хв  12.34 12 г  5 хв 
Славута-1 12.50 2 хв  12.52 12 г  23 хв 
Шепетівка 13.16 5 хв  13.21 12 г  49 хв 
Полонне 13.54 2 хв  13.56 13 г  27 хв 
Бердичів 15.13 2 хв  15.15 14 г  46 хв 
Козятин-1 15.43 22 хв  16.05 15 г  16 хв 
Біла Церква 17.50 2 хв  17.52 17 г  23 хв 
Миронівка 18.45 2 хв  18.47 18 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.20 15 хв  20.35 19 г  53 хв 
Долинська 23.02 2 хв  23.04 22 г  35 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.48 15 хв  01.03 1 д  21 хв 
Апостолове 01.41 23 хв  02.04 1 д  1 г  14 хв 
Високопілля 02.30 2 хв  02.32 1 д  2 г  3 хв 
Біла Криниця 03.07 2 хв  03.09 1 д  2 г  40 хв 
Снігурівка 04.05 2 хв  04.07 1 д  3 г  38 хв 
Херсон 04.55 5 хв  05.00 1 д  4 г  28 хв 
Миколаїв-Пас. 05.58 1 д  5 г  31 хв 

У розкладі поїзда 134Л Рахів — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031