У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

134Л Рахів — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 134Л сполученням Рахів - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Рахів о 00.27 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 05.58 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лазещина, Микуличин, Хриплин, Букачівці, Персенківка, Радивилів, Шепетівка, Миронівка, Апостолове, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 00.27
Білин 00.40 2 хв  00.42 13 хв 
Кваси 00.54 2 хв  00.56 27 хв 
Ясіня 01.21 4 хв  01.25 54 хв 
Лазещина 01.37 2 хв  01.39 1 г  10 хв 
Вороненко 01.59 2 хв  02.01 1 г  32 хв 
Ворохта 02.13 2 хв  02.15 1 г  46 хв 
Татарів 02.26 2 хв  02.28 1 г  59 хв 
Микуличин 02.42 2 хв  02.44 2 г  15 хв 
Яремче 02.58 3 хв  03.01 2 г  31 хв 
Делятин 03.12 2 хв  03.14 2 г  45 хв 
Надвірна 03.44 4 хв  03.48 3 г  17 хв 
Хриплин 04.24 1 хв  04.25 3 г  57 хв 
Івано-Франківськ 04.33 30 хв  05.03 4 г  6 хв 
Галич 05.45 2 хв  05.47 5 г  18 хв 
Бурштин 06.00 3 хв  06.03 5 г  33 хв 
Букачівці 06.18 5 хв  06.23 5 г  51 хв 
Журавно 06.36 6 хв  06.42 6 г  9 хв 
Ходорів 06.56 2 хв  06.58 6 г  29 хв 
Сихів 08.02 2 хв  08.04 7 г  35 хв 
Персенківка 08.13 7 хв  08.20 7 г  46 хв 
Львів 08.35 25 хв  09.00 8 г  8 хв 
Підзамче 09.12 2 хв  09.14 8 г  45 хв 
Броди 10.20 2 хв  10.22 9 г  53 хв 
Радивилів 10.31 2 хв  10.33 10 г  4 хв 
Дубно 11.06 2 хв  11.08 10 г  39 хв 
Кривин 12.32 2 хв  12.34 12 г  5 хв 
Славута-1 12.50 2 хв  12.52 12 г  23 хв 
Шепетівка 13.16 5 хв  13.21 12 г  49 хв 
Полонне 13.54 2 хв  13.56 13 г  27 хв 
Козятин-1 15.43 22 хв  16.05 15 г  16 хв 
Біла Церква 17.50 2 хв  17.52 17 г  23 хв 
Миронівка 18.45 2 хв  18.47 18 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.20 15 хв  20.35 19 г  53 хв 
Долинська 23.02 2 хв  23.04 22 г  35 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.48 15 хв  01.03 1 д  21 хв 
Апостолове 01.41 23 хв  02.04 1 д  1 г  14 хв 
Високопілля 02.30 2 хв  02.32 1 д  2 г  3 хв 
Біла Криниця 03.07 2 хв  03.09 1 д  2 г  40 хв 
Снігурівка 04.05 2 хв  04.07 1 д  3 г  38 хв 
Херсон 04.55 5 хв  05.00 1 д  4 г  28 хв 
Миколаїв-Пас. 05.58 1 д  5 г  31 хв 

У розкладі поїзда 134Л Рахів — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930