У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 134Л Рахів — Миколаїв


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Рахів - Миколаїв номер 134Л відправляється зі станції Рахів о 00.27 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 05.58 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лазещина, Микуличин, Хриплин, Букачівці, Підзамче, Кривин, Бердичів, Ім. Тараса Шевченка, Високопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 00.27
Білин 00.40 2 хв  00.42 13 хв 
Кваси 00.54 2 хв  00.56 27 хв 
Ясіня 01.21 4 хв  01.25 54 хв 
Лазещина 01.37 2 хв  01.39 1 г  10 хв 
Вороненко 01.59 2 хв  02.01 1 г  32 хв 
Ворохта 02.13 2 хв  02.15 1 г  46 хв 
Татарів 02.26 2 хв  02.28 1 г  59 хв 
Микуличин 02.42 2 хв  02.44 2 г  15 хв 
Яремче 02.58 3 хв  03.01 2 г  31 хв 
Делятин 03.12 2 хв  03.14 2 г  45 хв 
Надвірна 03.44 4 хв  03.48 3 г  17 хв 
Хриплин 04.24 1 хв  04.25 3 г  57 хв 
Івано-Франківськ 04.33 30 хв  05.03 4 г  6 хв 
Галич 05.45 2 хв  05.47 5 г  18 хв 
Бурштин 06.00 3 хв  06.03 5 г  33 хв 
Букачівці 06.18 5 хв  06.23 5 г  51 хв 
Журавно 06.36 6 хв  06.42 6 г  9 хв 
Ходорів 06.56 2 хв  06.58 6 г  29 хв 
Львів 08.35 25 хв  09.00 8 г  8 хв 
Підзамче 09.12 2 хв  09.14 8 г  45 хв 
Броди 10.20 2 хв  10.22 9 г  53 хв 
Радивилів 10.31 2 хв  10.33 10 г  4 хв 
Дубно 11.06 2 хв  11.08 10 г  39 хв 
Кривин 12.32 2 хв  12.34 12 г  5 хв 
Славута-1 12.50 2 хв  12.52 12 г  23 хв 
Шепетівка 13.16 5 хв  13.21 12 г  49 хв 
Полонне 13.54 2 хв  13.56 13 г  27 хв 
Бердичів 15.13 2 хв  15.15 14 г  46 хв 
Козятин-1 15.43 22 хв  16.05 15 г  16 хв 
Біла Церква 17.50 2 хв  17.52 17 г  23 хв 
Миронівка 18.45 2 хв  18.47 18 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.20 15 хв  20.35 19 г  53 хв 
Долинська 23.02 2 хв  23.04 22 г  35 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.48 15 хв  01.03 1 д  21 хв 
Апостолове 01.41 23 хв  02.04 1 д  1 г  14 хв 
Високопілля 02.30 2 хв  02.32 1 д  2 г  3 хв 
Біла Криниця 03.07 2 хв  03.09 1 д  2 г  40 хв 
Снігурівка 04.05 2 хв  04.07 1 д  3 г  38 хв 
Херсон 04.55 5 хв  05.00 1 д  4 г  28 хв 
Миколаїв-Пас. 05.58 1 д  5 г  31 хв 

У розкладі поїзда 134Л Рахів — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31