У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

135П Авдіївка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 135П сполученням Авдіївка - Київ-Пас. відправляється зі станції Авдіївка о 21.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Очеретине, Покровськ, Межова, Просяна, Чаплине, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 21.40
Очеретине 21.57 2 хв  21.59 17 хв 
Покровськ 22.35 10 хв  22.45 55 хв 
Межова 23.21 2 хв  23.23 1 г  41 хв 
Просяна 23.49 2 хв  23.51 2 г  9 хв 
Чаплине 00.03 2 хв  00.05 2 г  23 хв 
Синельникове-2 01.03 2 хв  01.05 3 г  23 хв 
Дніпро-Головний 01.45 42 хв  02.27 4 г  5 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.02 2 хв  03.04 5 г  22 хв 
Верхівцеве 03.34 2 хв  03.36 5 г  54 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.22 2 хв  04.24 6 г  42 хв 
Олександрія 05.40 2 хв  05.42 8 г 
Знам'янка-Пас. 06.22 5 хв  06.27 8 г  42 хв 
Кам'янка 07.27 2 хв  07.29 9 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.50 3 хв  07.53 10 г  10 хв 
Цвіткове 08.26 2 хв  08.28 10 г  46 хв 
Миронівка 09.33 2 хв  09.35 11 г  53 хв 
Київ-Пас. 11.04 13 г  24 хв 

У розкладі поїзда 135П Авдіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031