У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Ш Білгород-Дністровський — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Ш сполученням Білгород-Дністровський - Чернівці відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 14.19 і прибуває на станцію Чернівці о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кароліно-Бугаз, Одеса-Головна, Затишшя, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Львів, Івано-Франківськ, Заболотів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 14.19
Бугаз 14.39 5 хв  14.44 20 хв 
Кароліно-Бугаз 14.58 5 хв  15.03 39 хв 
Аккаржа 15.33 2 хв  15.35 1 г  14 хв 
Одеса-Головна 16.15 20 хв  16.35 1 г  56 хв 
Роздільна-1 17.38 2 хв  17.40 3 г  19 хв 
Затишшя 18.27 2 хв  18.29 4 г  8 хв 
Подільськ-Жм. 19.20 15 хв  19.35 5 г  1 хв 
Кодима 20.26 2 хв  20.28 6 г  7 хв 
Крижопіль 21.01 2 хв  21.03 6 г  42 хв 
Вапнярка 21.23 2 хв  21.25 7 г  4 хв 
Жмеринка-Пас. 22.27 20 хв  22.47 8 г  8 хв 
Деражня 23.45 2 хв  23.47 9 г  26 хв 
Хмельницький 00.18 5 хв  00.23 9 г  59 хв 
Волочиськ 01.22 2 хв  01.24 11 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 02.18 5 хв  02.23 11 г  59 хв 
Львів 04.21 32 хв  04.53 14 г  2 хв 
Ходорів 05.59 2 хв  06.01 15 г  40 хв 
Івано-Франківськ 07.18 7 хв  07.25 16 г  59 хв 
Коломия 08.34 5 хв  08.39 18 г  15 хв 
Заболотів 08.57 2 хв  08.59 18 г  38 хв 
Снятин 09.14 2 хв  09.16 18 г  55 хв 
Чернівці 10.00 19 г  41 хв 

У розкладі поїзда 136Ш Білгород-Дністровський — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930