У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Ш Білгород-Дністровський — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Ш сполученням Білгород-Дністровський - Чернівці відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 14.19 і прибуває на станцію Чернівці о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кароліно-Бугаз, Одеса-Головна, Затишшя, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Львів, Івано-Франківськ, Заболотів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 14.19
Бугаз 14.39 5 хв  14.44 20 хв 
Кароліно-Бугаз 14.58 5 хв  15.03 39 хв 
Аккаржа 15.33 2 хв  15.35 1 г  14 хв 
Одеса-Головна 16.15 20 хв  16.35 1 г  56 хв 
Роздільна-1 17.38 2 хв  17.40 3 г  19 хв 
Затишшя 18.27 2 хв  18.29 4 г  8 хв 
Подільськ-Жм. 19.20 15 хв  19.35 5 г  1 хв 
Кодима 20.26 2 хв  20.28 6 г  7 хв 
Крижопіль 21.01 2 хв  21.03 6 г  42 хв 
Вапнярка 21.23 2 хв  21.25 7 г  4 хв 
Жмеринка-Пас. 22.27 20 хв  22.47 8 г  8 хв 
Деражня 23.45 2 хв  23.47 9 г  26 хв 
Хмельницький 00.18 5 хв  00.23 9 г  59 хв 
Волочиськ 01.22 2 хв  01.24 11 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 02.18 5 хв  02.23 11 г  59 хв 
Львів 04.21 32 хв  04.53 14 г  2 хв 
Ходорів 05.59 2 хв  06.01 15 г  40 хв 
Івано-Франківськ 07.18 7 хв  07.25 16 г  59 хв 
Коломия 08.34 5 хв  08.39 18 г  15 хв 
Заболотів 08.57 2 хв  08.59 18 г  38 хв 
Снятин 09.14 2 хв  09.16 18 г  55 хв 
Чернівці 10.00 19 г  41 хв 

У розкладі поїзда 136Ш Білгород-Дністровський — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930