У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 136Ш Білгород-Дністровський — Чернівці


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Білгород-Дністровський - Чернівці номер 136Ш відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 19.00 і прибуває на станцію Чернівці о 13.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кароліно-Бугаз, Роздільна-1, Подільськ-Жм., Крижопіль, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Тернопіль-Пас., Ходорів, Івано-Франківськ, Заболотів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 19.00
Бугаз 19.18 2 хв  19.20 18 хв 
Кароліно-Бугаз 19.33 2 хв  19.35 33 хв 
Одеса-Головна 20.29 20 хв  20.49 1 г  29 хв 
Роздільна-1 21.52 2 хв  21.54 2 г  52 хв 
Затишшя 22.41 2 хв  22.43 3 г  41 хв 
Подільськ-Жм. 23.34 2 хв  23.36 4 г  34 хв 
Кодима 00.30 2 хв  00.32 5 г  30 хв 
Крижопіль 01.08 2 хв  01.10 6 г  8 хв 
Вапнярка 01.32 2 хв  01.34 6 г  32 хв 
Жмеринка-Пас. 02.37 31 хв  03.08 7 г  37 хв 
Деражня 04.06 2 хв  04.08 9 г  6 хв 
Хмельницький 04.37 3 хв  04.40 9 г  37 хв 
Волочиськ 05.32 2 хв  05.34 10 г  32 хв 
Тернопіль-Пас. 06.28 4 хв  06.32 11 г  28 хв 
Львів 08.36 20 хв  08.56 13 г  36 хв 
Ходорів 10.03 3 хв  10.06 15 г  3 хв 
Галич 10.47 2 хв  10.49 15 г  47 хв 
Івано-Франківськ 11.16 10 хв  11.26 16 г  16 хв 
Коломия 12.26 3 хв  12.29 17 г  26 хв 
Заболотів 12.52 2 хв  12.54 17 г  52 хв 
Снятин 13.08 2 хв  13.10 18 г  8 хв 
Чернівці 13.52 18 г  52 хв 

У розкладі поїзда 136Ш Білгород-Дністровський — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31