У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136Л Чернівці — Білгород-Дністровський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 136Л сполученням Чернівці - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Чернівці о 15.35 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 12.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Заболотів, Івано-Франківськ, Львів, Волочиськ, Деражня, Вапнярка, Кодима, Затишшя, Одеса-Головна, Кароліно-Бугаз.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 15.35
Снятин 16.16 2 хв  16.18 41 хв 
Заболотів 16.36 2 хв  16.38 1 г  1 хв 
Коломия 17.00 5 хв  17.05 1 г  25 хв 
Івано-Франківськ 18.13 10 хв  18.23 2 г  38 хв 
Ходорів 19.53 4 хв  19.57 4 г  18 хв 
Львів 21.19 26 хв  21.45 5 г  44 хв 
Тернопіль-Пас. 23.50 6 хв  23.56 8 г  15 хв 
Волочиськ 00.55 2 хв  00.57 9 г  20 хв 
Хмельницький 01.50 5 хв  01.55 10 г  15 хв 
Деражня 02.24 2 хв  02.26 10 г  49 хв 
Жмеринка-Пас. 03.26 22 хв  03.48 11 г  51 хв 
Вапнярка 04.54 16 хв  05.10 13 г  19 хв 
Крижопіль 05.28 2 хв  05.30 13 г  53 хв 
Кодима 06.00 2 хв  06.02 14 г  25 хв 
Подільськ-Жм. 06.55 20 хв  07.15 15 г  20 хв 
Затишшя 08.06 2 хв  08.08 16 г  31 хв 
Роздільна-1 08.54 2 хв  08.56 17 г  19 хв 
Одеса-Головна 09.58 20 хв  10.18 18 г  23 хв 
Аккаржа 10.56 3 хв  10.59 19 г  21 хв 
Кароліно-Бугаз 11.22 5 хв  11.27 19 г  47 хв 
Бугаз 11.43 5 хв  11.48 20 г  8 хв 
Білгород-Дністровський 12.07 20 г  32 хв 

У розкладі поїзда 136Л Чернівці — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930