У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136О Київ-Пас. — Авдіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 136О сполученням Київ-Пас. - Авдіївка відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.19 і прибуває на станцію Авдіївка о 09.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Чаплине, Просяна, Межова, Покровськ, Очеретине.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.19
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  15 хв 
Цвіткове 21.44 7 хв  21.51 2 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.24 33 хв  22.57 3 г  5 хв 
Кам'янка 23.18 2 хв  23.20 3 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 00.22 3 хв  00.25 5 г  3 хв 
Олександрія 01.05 2 хв  01.07 5 г  46 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.25 2 хв  02.27 7 г  6 хв 
Верхівцеве 02.59 2 хв  03.01 7 г  40 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.27 2 хв  03.29 8 г  8 хв 
Дніпро-Головний 04.01 50 хв  04.51 8 г  42 хв 
Синельникове-2 05.30 2 хв  05.32 10 г  11 хв 
Чаплине 06.30 2 хв  06.32 11 г  11 хв 
Просяна 06.44 2 хв  06.46 11 г  25 хв 
Межова 07.11 2 хв  07.13 11 г  52 хв 
Покровськ 07.46 10 хв  07.56 12 г  27 хв 
Очеретине 08.46 2 хв  08.48 13 г  27 хв 
Авдіївка 09.10 13 г  51 хв 

У розкладі поїзда 136О Київ-Пас. — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930