У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 136К Київ — Авдіївка


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Авдіївка номер 136К відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.01 і прибуває на станцію Авдіївка о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда 136К Київ - Авдіївка пролягає по таким станціям як Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Вільногірськ, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Чаплине, Просяна, Межова, Покровськ, Очеретине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.01
Миронівка 21.17 2 хв  21.19 1 г  16 хв 
Цвіткове 22.20 2 хв  22.22 2 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.55 2 хв  22.57 2 г  54 хв 
Кам'янка 23.20 2 хв  23.22 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 00.22 3 хв  00.25 4 г  21 хв 
Олександрія 01.06 2 хв  01.08 5 г  5 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.25 2 хв  02.27 6 г  24 хв 
Вільногірськ 02.47 2 хв  02.49 6 г  46 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.28 2 хв  03.30 7 г  27 хв 
Дніпро-Головний 04.02 49 хв  04.51 8 г  1 хв 
Синельникове-2 05.30 2 хв  05.32 9 г  29 хв 
Чаплине 06.40 2 хв  06.42 10 г  39 хв 
Просяна 06.54 2 хв  06.56 10 г  53 хв 
Межова 07.21 2 хв  07.23 11 г  20 хв 
Покровськ 07.56 10 хв  08.06 11 г  55 хв 
Очеретине 08.56 2 хв  08.58 12 г  55 хв 
Авдіївка 09.20 13 г  19 хв 

У розкладі поїзда 136К Київ-Пас. — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28