У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 136К Київ — Авдіївка


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Авдіївка номер 136К відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.01 і прибуває на станцію Авдіївка о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда 136К Київ - Авдіївка пролягає по таким станціям як Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Вільногірськ, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Чаплине, Просяна, Межова, Покровськ, Очеретине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.01
Миронівка 21.17 2 хв  21.19 1 г  16 хв 
Цвіткове 22.20 2 хв  22.22 2 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.55 2 хв  22.57 2 г  54 хв 
Кам'янка 23.20 2 хв  23.22 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 00.22 3 хв  00.25 4 г  21 хв 
Олександрія 01.06 2 хв  01.08 5 г  5 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.25 2 хв  02.27 6 г  24 хв 
Вільногірськ 02.47 2 хв  02.49 6 г  46 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.28 2 хв  03.30 7 г  27 хв 
Дніпро-Головний 04.02 49 хв  04.51 8 г  1 хв 
Синельникове-2 05.30 2 хв  05.32 9 г  29 хв 
Чаплине 06.40 2 хв  06.42 10 г  39 хв 
Просяна 06.54 2 хв  06.56 10 г  53 хв 
Межова 07.21 2 хв  07.23 11 г  20 хв 
Покровськ 07.56 10 хв  08.06 11 г  55 хв 
Очеретине 08.56 2 хв  08.58 12 г  55 хв 
Авдіївка 09.20 13 г  19 хв 

У розкладі поїзда 136К Київ-Пас. — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031