У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 138Д Харків — Хмельницький


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Харків - Хмельницький номер 138Д відправляється зі станції Харків-Пас. о 21.26 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда 138Д Харків - Хмельницький пролягає по таким станціям як Люботин, Полтава-Киівська, Решетилівка, Гоголеве, Миргород, Ромодан, Лубни, Гребінка, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Гнівань, Браїлів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 21.26
Люботин 21.56 2 хв  21.58 30 хв 
Полтава-Киівська 23.44 20 хв  00.04 2 г  18 хв 
Решетилівка 00.34 2 хв  00.36 3 г  8 хв 
Гоголеве 01.15 2 хв  01.17 3 г  49 хв 
Миргород 01.37 2 хв  01.39 4 г  11 хв 
Ромодан 02.04 1 хв  02.05 4 г  38 хв 
Лубни 02.33 2 хв  02.35 5 г  7 хв 
Гребінка 03.12 3 хв  03.15 5 г  46 хв 
Дарниця 04.45 2 хв  04.47 7 г  19 хв 
Київ-Пас. 05.05 33 хв  05.38 7 г  39 хв 
Фастів-1 06.30 2 хв  06.32 9 г  4 хв 
Козятин-1 08.04 2 хв  08.06 10 г  38 хв 
Вінниця 09.01 15 хв  09.16 11 г  35 хв 
Гнівань 09.38 2 хв  09.40 12 г  12 хв 
Браїлів 09.55 2 хв  09.57 12 г  29 хв 
Хмельницький 11.21 13 г  55 хв 

У розкладі поїзда 138Д Харків-Пас. — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930