У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 138К Хмельницький — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хмельницький - Харків номер 138К відправляється зі станції Хмельницький о 17.24 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда 138К Хмельницький - Харків пролягає по таким станціям як Браїлів, Гнівань, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Дарниця, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, Решетилівка, Полтава-Киівська, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.24
Браїлів 18.59 2 хв  19.01 1 г  35 хв 
Гнівань 19.14 2 хв  19.16 1 г  50 хв 
Вінниця 19.38 4 хв  19.42 2 г  14 хв 
Козятин-1 20.34 2 хв  20.36 3 г  10 хв 
Фастів-1 21.55 2 хв  21.57 4 г  31 хв 
Київ-Пас. 22.49 29 хв  23.18 5 г  25 хв 
Дарниця 23.40 2 хв  23.42 6 г  16 хв 
Гребінка 01.09 22 хв  01.31 7 г  45 хв 
Лубни 02.18 2 хв  02.20 8 г  54 хв 
Ромодан 02.54 2 хв  02.56 9 г  30 хв 
Миргород 03.20 2 хв  03.22 9 г  56 хв 
Гоголеве 03.40 2 хв  03.42 10 г  16 хв 
Решетилівка 04.17 9 хв  04.26 10 г  53 хв 
Полтава-Киівська 04.59 20 хв  05.19 11 г  35 хв 
Люботин 07.11 3 хв  07.14 13 г  47 хв 
Харків-Пас. 07.50 14 г  26 хв 

У розкладі поїзда 138К Хмельницький — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930