У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138К Хмельницький — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138К сполученням Хмельницький - Лисичанськ відправляється зі станції Хмельницький о 17.24 і прибуває на станцію Лисичанськ о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Гнівань, Козятин-1, Київ-Пас., Гребінка, Ромодан, Гоголеве, Супрунівка, Люботин, Чугуїв, Шевченкове-Південне, Кислівка, Сватово, Кремінне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.24
Браїлів 18.57 2 хв  18.59 1 г  33 хв 
Гнівань 19.11 2 хв  19.13 1 г  47 хв 
Вінниця 19.33 5 хв  19.38 2 г  9 хв 
Козятин-1 20.29 2 хв  20.31 3 г  5 хв 
Фастів-1 21.50 2 хв  21.52 4 г  26 хв 
Київ-Пас. 22.47 31 хв  23.18 5 г  23 хв 
Дарниця 23.40 2 хв  23.42 6 г  16 хв 
Гребінка 01.09 22 хв  01.31 7 г  45 хв 
Лубни 02.27 5 хв  02.32 9 г  3 хв 
Ромодан 03.03 2 хв  03.05 9 г  39 хв 
Миргород 03.31 2 хв  03.33 10 г  7 хв 
Гоголеве 03.47 2 хв  03.49 10 г  23 хв 
Решетилівка 04.23 2 хв  04.25 10 г  59 хв 
Супрунівка 04.51 5 хв  04.56 11 г  27 хв 
Полтава-Киівська 05.04 20 хв  05.24 11 г  40 хв 
Люботин 07.11 3 хв  07.14 13 г  47 хв 
Харків-Пас. 07.52 28 хв  08.20 14 г  28 хв 
Чугуїв 09.14 2 хв  09.16 15 г  50 хв 
Гракове 09.36 2 хв  09.38 16 г  12 хв 
Шевченкове-Південне 10.01 2 хв  10.03 16 г  37 хв 
Куп'янськ-Вузловий 10.41 20 хв  11.01 17 г  17 хв 
Кислівка 11.32 2 хв  11.34 18 г  8 хв 
Куземівка 11.52 2 хв  11.54 18 г  28 хв 
Сватово 12.18 2 хв  12.20 18 г  54 хв 
Кабанне 12.42 2 хв  12.44 19 г  18 хв 
Кремінне 13.05 2 хв  13.07 19 г  41 хв 
Рубіжне 13.22 5 хв  13.27 19 г  58 хв 
Лисичанськ 13.50 20 г  26 хв 

У розкладі поїзда 138К Хмельницький — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728