У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138К Хмельницький — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138К сполученням Хмельницький - Лисичанськ відправляється зі станції Хмельницький о 16.52 і прибуває на станцію Лисичанськ о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Гнівань, Козятин-1, Київ-Пас., Гребінка, Ромодан, Гоголеве, Полтава-Киівська, Харків-Пас., Гракове, Куп'янськ-Вузловий, Куземівка, Кабанне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 16.52
Браїлів 18.21 2 хв  18.23 1 г  29 хв 
Гнівань 18.38 2 хв  18.40 1 г  46 хв 
Вінниця 19.05 5 хв  19.10 2 г  13 хв 
Козятин-1 20.13 2 хв  20.15 3 г  21 хв 
Фастів-1 21.56 2 хв  21.58 5 г  4 хв 
Київ-Пас. 22.49 29 хв  23.18 5 г  57 хв 
Дарниця 23.40 2 хв  23.42 6 г  48 хв 
Гребінка 01.09 22 хв  01.31 8 г  17 хв 
Лубни 02.27 5 хв  02.32 9 г  35 хв 
Ромодан 03.03 2 хв  03.05 10 г  11 хв 
Миргород 03.31 2 хв  03.33 10 г  39 хв 
Гоголеве 03.47 2 хв  03.49 10 г  55 хв 
Решетилівка 04.23 2 хв  04.25 11 г  31 хв 
Полтава-Киівська 04.59 25 хв  05.24 12 г  7 хв 
Люботин 07.11 3 хв  07.14 14 г  19 хв 
Харків-Пас. 07.52 28 хв  08.20 15 г 
Чугуїв 09.14 2 хв  09.16 16 г  22 хв 
Гракове 09.36 2 хв  09.38 16 г  44 хв 
Шевченкове-Південне 10.01 2 хв  10.03 17 г  9 хв 
Куп'янськ-Вузловий 10.41 20 хв  11.01 17 г  49 хв 
Кислівка 11.32 2 хв  11.34 18 г  40 хв 
Куземівка 11.52 2 хв  11.54 19 г 
Сватово 12.18 2 хв  12.20 19 г  26 хв 
Кабанне 12.42 2 хв  12.44 19 г  50 хв 
Кремінне 13.05 2 хв  13.07 20 г  13 хв 
Рубіжне 13.22 5 хв  13.27 20 г  30 хв 
Лисичанськ 13.50 20 г  58 хв 

У розкладі поїзда 138К Хмельницький — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031