У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 138К Хмельницький — Лисичанськ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хмельницький - Лисичанськ номер 138К відправляється зі станції Хмельницький о 17.24 і прибуває на станцію Лисичанськ о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда 138К Хмельницький - Лисичанськ пролягає по таким станціям як Гнівань, Козятин-1, Київ-Пас., Гребінка, Ромодан, Гоголеве, Полтава-Киівська, Харків-Пас., Гракове, Куп'янськ-Вузловий, Куземівка, Кабанне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.24
Браїлів 18.59 2 хв  19.01 1 г  35 хв 
Гнівань 19.14 2 хв  19.16 1 г  50 хв 
Вінниця 19.38 4 хв  19.42 2 г  14 хв 
Козятин-1 20.34 2 хв  20.36 3 г  10 хв 
Фастів-1 21.55 2 хв  21.57 4 г  31 хв 
Київ-Пас. 22.49 29 хв  23.18 5 г  25 хв 
Дарниця 23.40 2 хв  23.42 6 г  16 хв 
Гребінка 01.09 22 хв  01.31 7 г  45 хв 
Лубни 02.18 2 хв  02.20 8 г  54 хв 
Ромодан 02.54 2 хв  02.56 9 г  30 хв 
Миргород 03.20 2 хв  03.22 9 г  56 хв 
Гоголеве 03.40 2 хв  03.42 10 г  16 хв 
Решетилівка 04.17 9 хв  04.26 10 г  53 хв 
Полтава-Киівська 04.59 20 хв  05.19 11 г  35 хв 
Люботин 07.11 3 хв  07.14 13 г  47 хв 
Харків-Пас. 07.50 30 хв  08.20 14 г  26 хв 
Чугуїв 09.14 2 хв  09.16 15 г  50 хв 
Гракове 09.36 2 хв  09.38 16 г  12 хв 
Шевченкове-Південне 10.01 2 хв  10.03 16 г  37 хв 
Куп'янськ-Вузловий 10.41 20 хв  11.01 17 г  17 хв 
Кислівка 11.32 2 хв  11.34 18 г  8 хв 
Куземівка 11.52 2 хв  11.54 18 г  28 хв 
Сватове 12.18 2 хв  12.20 18 г  54 хв 
Кабанне 12.42 2 хв  12.44 19 г  18 хв 
Кремінне 13.05 2 хв  13.07 19 г  41 хв 
Рубіжне 13.22 5 хв  13.27 19 г  58 хв 
Лисичанськ 13.50 20 г  26 хв 

У розкладі поїзда 138К Хмельницький — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031