У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138Д Куп'янськ-Вузловий — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138Д сполученням Куп'янськ-Вузловий - Хмельницький відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 18.17 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Гракове, Харків-Пас., Полтава-Киівська, Гоголеве, Ромодан, Гребінка, Київ-Пас., Козятин-1, Гнівань.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 18.17
Шевченкове-Південне 18.54 2 хв  18.56 37 хв 
Гракове 19.17 2 хв  19.19 1 г 
Чугуїв 19.37 2 хв  19.39 1 г  20 хв 
Харків-Пас. 20.35 39 хв  21.14 2 г  18 хв 
Люботин 21.47 2 хв  21.49 3 г  30 хв 
Полтава-Киівська 23.42 20 хв  00.02 5 г  25 хв 
Решетилівка 00.34 2 хв  00.36 6 г  17 хв 
Гоголеве 01.14 2 хв  01.16 6 г  57 хв 
Миргород 01.34 2 хв  01.36 7 г  17 хв 
Ромодан 02.02 1 хв  02.03 7 г  45 хв 
Лубни 02.31 2 хв  02.33 8 г  14 хв 
Гребінка 03.10 5 хв  03.15 8 г  53 хв 
Дарниця 04.45 2 хв  04.47 10 г  28 хв 
Київ-Пас. 05.05 33 хв  05.38 10 г  48 хв 
Фастів-1 06.35 2 хв  06.37 12 г  18 хв 
Козятин-1 07.50 2 хв  07.52 13 г  33 хв 
Вінниця 09.22 3 хв  09.25 15 г  5 хв 
Гнівань 09.46 2 хв  09.48 15 г  29 хв 
Хмельницький 11.25 17 г  8 хв 

У розкладі поїзда 138Д Куп'янськ-Вузловий — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031