У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138Д Куп'янськ-Вузловий — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138Д сполученням Куп'янськ-Вузловий - Хмельницький відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 18.17 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Гракове, Харків-Пас., Полтава-Киівська, Гоголеве, Ромодан, Гребінка, Київ-Пас., Козятин-1, Гнівань.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 18.17
Шевченкове-Південне 18.54 2 хв  18.56 37 хв 
Гракове 19.17 2 хв  19.19 1 г 
Чугуїв 19.37 2 хв  19.39 1 г  20 хв 
Харків-Пас. 20.35 39 хв  21.14 2 г  18 хв 
Люботин 21.47 2 хв  21.49 3 г  30 хв 
Полтава-Киівська 23.42 20 хв  00.02 5 г  25 хв 
Решетилівка 00.34 2 хв  00.36 6 г  17 хв 
Гоголеве 01.14 2 хв  01.16 6 г  57 хв 
Миргород 01.34 2 хв  01.36 7 г  17 хв 
Ромодан 02.02 1 хв  02.03 7 г  45 хв 
Лубни 02.31 2 хв  02.33 8 г  14 хв 
Гребінка 03.10 5 хв  03.15 8 г  53 хв 
Дарниця 04.45 2 хв  04.47 10 г  28 хв 
Київ-Пас. 05.05 33 хв  05.38 10 г  48 хв 
Фастів-1 06.35 2 хв  06.37 12 г  18 хв 
Козятин-1 07.50 2 хв  07.52 13 г  33 хв 
Вінниця 09.22 3 хв  09.25 15 г  5 хв 
Гнівань 09.46 2 хв  09.48 15 г  29 хв 
Хмельницький 11.25 17 г  8 хв 

У розкладі поїзда 138Д Куп'янськ-Вузловий — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930