У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 138Д Лисичанськ — Хмельницький «Максим Яровець»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Лисичанськ - Хмельницький номер 138Д відправляється зі станції Лисичанськ о 15.10 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 9 хв. Маршрут поїзда 138Д Лисичанськ - Хмельницький пролягає по таким станціям як Кремінне, Сватово, Кислівка, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Люботин, Решетилівка, Миргород, Лубни, Дарниця, Фастів-1, Вінниця, Браїлів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 15.10
Рубіжне 15.28 5 хв  15.33 18 хв 
Кремінне 15.50 2 хв  15.52 40 хв 
Кабанне 16.11 2 хв  16.13 1 г  1 хв 
Сватово 16.37 2 хв  16.39 1 г  27 хв 
Куземівка 17.07 2 хв  17.09 1 г  57 хв 
Кислівка 17.27 5 хв  17.32 2 г  17 хв 
Куп'янськ-Вузловий 17.55 22 хв  18.17 2 г  45 хв 
Шевченкове-Південне 18.54 2 хв  18.56 3 г  44 хв 
Гракове 19.17 2 хв  19.19 4 г  7 хв 
Чугуїв 19.37 2 хв  19.39 4 г  27 хв 
Харків-Пас. 20.35 51 хв  21.26 5 г  25 хв 
Люботин 21.56 2 хв  21.58 6 г  46 хв 
Полтава-Киівська 23.44 20 хв  00.04 8 г  34 хв 
Решетилівка 00.34 2 хв  00.36 9 г  24 хв 
Гоголеве 01.15 2 хв  01.17 10 г  5 хв 
Миргород 01.37 2 хв  01.39 10 г  27 хв 
Ромодан 02.04 1 хв  02.05 10 г  54 хв 
Лубни 02.33 2 хв  02.35 11 г  23 хв 
Гребінка 03.12 3 хв  03.15 12 г  2 хв 
Дарниця 04.45 2 хв  04.47 13 г  35 хв 
Київ-Пас. 05.05 33 хв  05.38 13 г  55 хв 
Фастів-1 06.30 2 хв  06.32 15 г  20 хв 
Козятин-1 08.04 2 хв  08.06 16 г  54 хв 
Вінниця 09.01 15 хв  09.16 17 г  51 хв 
Гнівань 09.38 2 хв  09.40 18 г  28 хв 
Браїлів 09.55 2 хв  09.57 18 г  45 хв 
Хмельницький 11.21 20 г  11 хв 

У розкладі поїзда 138Д Лисичанськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28