У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 138Д Лисичанськ — Хмельницький


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Лисичанськ - Хмельницький номер 138Д відправляється зі станції Лисичанськ о 15.10 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 9 хв. Маршрут поїзда 138Д Лисичанськ - Хмельницький пролягає по таким станціям як Кремінне, Сватове, Кислівка, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Люботин, Решетилівка, Миргород, Лубни, Дарниця, Фастів-1, Вінниця, Браїлів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 15.10
Рубіжне 15.28 5 хв  15.33 18 хв 
Кремінне 15.50 2 хв  15.52 40 хв 
Кабанне 16.11 2 хв  16.13 1 г  1 хв 
Сватове 16.37 2 хв  16.39 1 г  27 хв 
Куземівка 17.07 2 хв  17.09 1 г  57 хв 
Кислівка 17.27 5 хв  17.32 2 г  17 хв 
Куп'янськ-Вузловий 17.55 22 хв  18.17 2 г  45 хв 
Шевченкове-Південне 18.54 2 хв  18.56 3 г  44 хв 
Гракове 19.17 2 хв  19.19 4 г  7 хв 
Чугуїв 19.37 2 хв  19.39 4 г  27 хв 
Харків-Пас. 20.35 51 хв  21.26 5 г  25 хв 
Люботин 21.56 2 хв  21.58 6 г  46 хв 
Полтава-Киівська 23.44 20 хв  00.04 8 г  34 хв 
Решетилівка 00.34 2 хв  00.36 9 г  24 хв 
Гоголеве 01.15 2 хв  01.17 10 г  5 хв 
Миргород 01.37 2 хв  01.39 10 г  27 хв 
Ромодан 02.04 1 хв  02.05 10 г  54 хв 
Лубни 02.33 2 хв  02.35 11 г  23 хв 
Гребінка 03.12 3 хв  03.15 12 г  2 хв 
Дарниця 04.45 2 хв  04.47 13 г  35 хв 
Київ-Пас. 05.05 33 хв  05.38 13 г  55 хв 
Фастів-1 06.30 2 хв  06.32 15 г  20 хв 
Козятин-1 08.04 2 хв  08.06 16 г  54 хв 
Вінниця 09.01 15 хв  09.16 17 г  51 хв 
Гнівань 09.38 2 хв  09.40 18 г  28 хв 
Браїлів 09.55 2 хв  09.57 18 г  45 хв 
Хмельницький 11.21 20 г  11 хв 

У розкладі поїзда 138Д Лисичанськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930