У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138П Сватово — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138П сполученням Сватово - Хмельницький відправляється зі станції Сватово о 16.39 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кислівка, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Люботин, Решетилівка, Миргород, Лубни, Дарниця, Фастів-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 16.39
Куземівка 17.07 2 хв  17.09 28 хв 
Кислівка 17.27 5 хв  17.32 48 хв 
Куп'янськ-Вузловий 17.55 22 хв  18.17 1 г  16 хв 
Шевченкове-Південне 18.54 2 хв  18.56 2 г  15 хв 
Гракове 19.17 2 хв  19.19 2 г  38 хв 
Чугуїв 19.37 2 хв  19.39 2 г  58 хв 
Харків-Пас. 20.35 39 хв  21.14 3 г  56 хв 
Люботин 21.47 2 хв  21.49 5 г  8 хв 
Полтава-Киівська 23.42 20 хв  00.02 7 г  3 хв 
Решетилівка 00.34 2 хв  00.36 7 г  55 хв 
Гоголеве 01.14 2 хв  01.16 8 г  35 хв 
Миргород 01.34 2 хв  01.36 8 г  55 хв 
Ромодан 02.02 1 хв  02.03 9 г  23 хв 
Лубни 02.31 2 хв  02.33 9 г  52 хв 
Гребінка 03.10 5 хв  03.15 10 г  31 хв 
Дарниця 04.45 2 хв  04.47 12 г  6 хв 
Київ-Пас. 05.05 33 хв  05.38 12 г  26 хв 
Фастів-1 06.35 2 хв  06.37 13 г  56 хв 
Козятин-1 07.50 2 хв  07.52 15 г  11 хв 
Вінниця 09.22 3 хв  09.25 16 г  43 хв 
Гнівань 09.46 2 хв  09.48 17 г  7 хв 
Хмельницький 11.25 18 г  46 хв 

У розкладі поїзда 138П Сватово — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31