У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

138Д Сватово — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 138Д сполученням Сватово - Хмельницький відправляється зі станції Сватово о 16.39 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кислівка, Шевченкове-Південне, Чугуїв, Люботин, Решетилівка, Миргород, Лубни, Дарниця, Фастів-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 16.39
Куземівка 17.07 2 хв  17.09 28 хв 
Кислівка 17.27 5 хв  17.32 48 хв 
Куп'янськ-Вузловий 17.55 22 хв  18.17 1 г  16 хв 
Шевченкове-Південне 18.54 2 хв  18.56 2 г  15 хв 
Гракове 19.17 2 хв  19.19 2 г  38 хв 
Чугуїв 19.37 2 хв  19.39 2 г  58 хв 
Харків-Пас. 20.35 39 хв  21.14 3 г  56 хв 
Люботин 21.47 2 хв  21.49 5 г  8 хв 
Полтава-Киівська 23.42 20 хв  00.02 7 г  3 хв 
Решетилівка 00.34 2 хв  00.36 7 г  55 хв 
Гоголеве 01.14 2 хв  01.16 8 г  35 хв 
Миргород 01.34 2 хв  01.36 8 г  55 хв 
Ромодан 02.02 1 хв  02.03 9 г  23 хв 
Лубни 02.31 2 хв  02.33 9 г  52 хв 
Гребінка 03.10 5 хв  03.15 10 г  31 хв 
Дарниця 04.45 2 хв  04.47 12 г  6 хв 
Київ-Пас. 05.05 33 хв  05.38 12 г  26 хв 
Фастів-1 06.35 2 хв  06.37 13 г  56 хв 
Козятин-1 07.50 2 хв  07.52 15 г  11 хв 
Вінниця 09.22 3 хв  09.25 16 г  43 хв 
Гнівань 09.46 2 хв  09.48 17 г  7 хв 
Хмельницький 11.25 18 г  46 хв 

У розкладі поїзда 138Д Сватово — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031