У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 139Д Чоп — Відень


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Чоп - Відень номер 139Д відправляється зі станції Чоп о 03.28 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут поїзда 139Д Чоп - Відень пролягає по таким станціям як Захонь, Кишварда, Демечер, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, Кишуйсаллаш, Тороксентмиклош, Сольнок, Будапешт-Келеті, Будапешт-Келенфельд, Татабанія, Дьйор, Мошонмадяровар, Хедьешхалом.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 03.28
Захонь 02.46 1 г 19 хв  04.05 42 хв 
Кишварда 04.23 1 хв  04.24 55 хв 
Демечер 04.35 1 хв  04.36 1 г  7 хв 
Н'їредьхаза 04.56 2 хв  04.58 1 г  28 хв 
Дебрецен 05.29 2 хв  05.31 2 г  1 хв 
Хайдусобосло 05.45 1 хв  05.46 2 г  17 хв 
Пюштекладань 06.00 2 хв  06.02 2 г  32 хв 
Карцаг 06.11 1 хв  06.12 2 г  43 хв 
Кишуйсаллаш 06.22 1 хв  06.23 2 г  54 хв 
Тороксентмиклош 06.38 1 хв  06.39 3 г  10 хв 
Сольнок 06.52 5 хв  06.57 3 г  24 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 4 г  52 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 5 г  25 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 5 г  57 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 6 г  32 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 6 г  51 хв 
Хедьешхалом 10.29 3 хв  10.32 7 г  1 хв 
Відень Центральний 11.21 7 г  53 хв 

У розкладі поїзда 139Д Чоп — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930