У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 139О Харків — Миколаїв


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Миколаїв номер 139О відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.07 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 06.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.07
Лихачове 18.19 1 хв  18.20 1 г  12 хв 
Лозова 19.10 4 хв  19.14 2 г  3 хв 
Павлоград-1 20.07 2 хв  20.09 3 г 
Синельникове-2 20.43 2 хв  20.45 3 г  36 хв 
Дніпро-Головний 21.27 20 хв  21.47 4 г  20 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.21 2 хв  22.23 5 г  14 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.46 40 хв  01.26 7 г  39 хв 
Апостолове 02.13 22 хв  02.35 9 г  6 хв 
Високопілля 03.00 2 хв  03.02 9 г  53 хв 
Біла Криниця 03.33 2 хв  03.35 10 г  26 хв 
Березнегувате 03.58 2 хв  04.00 10 г  51 хв 
Снігурівка 04.36 2 хв  04.38 11 г  29 хв 
Херсон 05.25 20 хв  05.45 12 г  18 хв 
Миколаїв-Пас. 06.43 13 г  36 хв 

У розкладі поїзда 139О Харків-Пас. — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031