У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 139 Київ — Кам'янець-Подільський


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Кам'янець-Подільський номер 139 відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.59 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 09.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут поїзда 139 Київ - Кам'янець-Подільський пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Холонівська, Уладівка, Хмільник, Адампіль, Пасічний, Старокостянтинів-2, Красилів, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці, Балин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.59
Фастів-1 00.59 2 хв  01.01 1 г 
Козятин-1 02.22 20 хв  02.42 2 г  23 хв 
Холонівська 03.35 2 хв  03.37 3 г  36 хв 
Уладівка 03.49 2 хв  03.51 3 г  50 хв 
Хмільник 04.11 2 хв  04.13 4 г  12 хв 
Адампіль 04.39 2 хв  04.41 4 г  40 хв 
Пасічний 04.51 2 хв  04.53 4 г  52 хв 
Старокостянтинів-2 05.12 2 хв  05.14 5 г  13 хв 
Красилів 05.41 2 хв  05.43 5 г  42 хв 
Гречани 06.27 20 хв  06.47 6 г  28 хв 
Ярмолинці 07.35 2 хв  07.37 7 г  36 хв 
Дунаївці 07.58 2 хв  08.00 7 г  59 хв 
Балин 08.31 2 хв  08.33 8 г  32 хв 
Кам'янець-Подільський 09.09 9 г  10 хв 

У розкладі поїзда 139 Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031