У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

139К Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 139К сполученням Київ-Пас. - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.59 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 09.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фастів-1, Козятин-1, Холонівська, Уладівка, Хмільник, Адампіль, Пасічний, Старокостянтинів-2, Красилів, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці, Балин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.59
Фастів-1 00.56 2 хв  00.58 57 хв 
Козятин-1 02.14 20 хв  02.34 2 г  15 хв 
Холонівська 03.27 2 хв  03.29 3 г  28 хв 
Уладівка 03.41 2 хв  03.43 3 г  42 хв 
Хмільник 04.03 2 хв  04.05 4 г  4 хв 
Адампіль 04.31 2 хв  04.33 4 г  32 хв 
Пасічний 04.44 2 хв  04.46 4 г  45 хв 
Старокостянтинів-2 05.05 5 хв  05.10 5 г  6 хв 
Красилів 05.37 2 хв  05.39 5 г  38 хв 
Гречани 06.23 20 хв  06.43 6 г  24 хв 
Ярмолинці 07.31 2 хв  07.33 7 г  32 хв 
Дунаївці 07.54 2 хв  07.56 7 г  55 хв 
Балин 08.27 2 хв  08.29 8 г  28 хв 
Кам'янець-Подільський 09.05 9 г  6 хв 

У розкладі поїзда 139К Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031