У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 139 Київ — Кам'янець-Подільський


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Кам'янець-Подільський номер 139 відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.59 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 09.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда 139 Київ - Кам'янець-Подільський пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Холонівська, Уладівка, Хмільник, Адампіль, Пасічний, Старокостянтинів-2, Красилів, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці, Балин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.59
Фастів-1 00.59 2 хв  01.01 1 г 
Козятин-1 02.14 22 хв  02.36 2 г  15 хв 
Холонівська 03.22 2 хв  03.24 3 г  23 хв 
Уладівка 03.37 2 хв  03.39 3 г  38 хв 
Хмільник 04.02 2 хв  04.04 4 г  3 хв 
Адампіль 04.31 2 хв  04.33 4 г  32 хв 
Пасічний 04.43 2 хв  04.45 4 г  44 хв 
Старокостянтинів-2 05.05 2 хв  05.07 5 г  6 хв 
Красилів 05.34 2 хв  05.36 5 г  35 хв 
Гречани 06.23 20 хв  06.43 6 г  24 хв 
Ярмолинці 07.29 2 хв  07.31 7 г  30 хв 
Дунаївці 07.52 2 хв  07.54 7 г  53 хв 
Балин 08.23 2 хв  08.25 8 г  24 хв 
Кам'янець-Подільський 09.02 9 г  3 хв 

У розкладі поїзда 139 Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031