У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 140 Кам'янець-Подільський — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кам'янець-Подільський - Київ номер 140 відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 20.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда 140 Кам'янець-Подільський - Київ пролягає по таким станціям як Балин, Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Красилів, Старокостянтинів-2, Пасічний, Адампіль, Хмільник, Уладівка, Холонівська, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 20.20
Балин 21.06 2 хв  21.08 46 хв 
Дунаївці 21.36 2 хв  21.38 1 г  16 хв 
Ярмолинці 22.00 6 хв  22.06 1 г  40 хв 
Гречани 22.52 20 хв  23.12 2 г  32 хв 
Красилів 23.57 2 хв  23.59 3 г  37 хв 
Старокостянтинів-2 00.24 2 хв  00.26 4 г  4 хв 
Пасічний 00.45 2 хв  00.47 4 г  25 хв 
Адампіль 00.55 2 хв  00.57 4 г  35 хв 
Хмільник 01.22 2 хв  01.24 5 г  2 хв 
Уладівка 01.47 2 хв  01.49 5 г  27 хв 
Холонівська 02.01 2 хв  02.03 5 г  41 хв 
Козятин-1 02.50 22 хв  03.12 6 г  30 хв 
Фастів-1 04.23 2 хв  04.25 8 г  3 хв 
Київ-Пас. 05.20 9 г 

У розкладі поїзда 140 Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728