У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 140 Кам'янець-Подільський — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кам'янець-Подільський - Київ номер 140 відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 20.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда 140 Кам'янець-Подільський - Київ пролягає по таким станціям як Балин, Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Красилів, Старокостянтинів-2, Пасічний, Адампіль, Хмільник, Уладівка, Холонівська, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 20.25
Балин 21.11 2 хв  21.13 46 хв 
Дунаївці 21.42 2 хв  21.44 1 г  17 хв 
Ярмолинці 22.06 6 хв  22.12 1 г  41 хв 
Гречани 22.57 20 хв  23.17 2 г  32 хв 
Красилів 00.01 2 хв  00.03 3 г  36 хв 
Старокостянтинів-2 00.30 2 хв  00.32 4 г  5 хв 
Пасічний 00.50 2 хв  00.52 4 г  25 хв 
Адампіль 01.02 2 хв  01.04 4 г  37 хв 
Хмільник 01.30 2 хв  01.32 5 г  5 хв 
Уладівка 01.53 2 хв  01.55 5 г  28 хв 
Холонівська 02.08 2 хв  02.10 5 г  43 хв 
Козятин-1 03.04 25 хв  03.29 6 г  39 хв 
Фастів-1 05.21 2 хв  05.23 8 г  56 хв 
Київ-Пас. 06.22 9 г  57 хв 

У розкладі поїзда 140 Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930