У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 140 Кам'янець-Подільський — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кам'янець-Подільський - Ужгород номер 140 відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 20.12 і прибуває на станцію Ужгород о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 29 хв. Маршрут поїзда 140 Кам'янець-Подільський - Ужгород пролягає по таким станціям як Дунаївці, Гречани, Підволочиськ, Львів, Сколе, Лавочне, Свалява, Мукачево, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Кам'янець-Подільський – Ужгород починається від 225.02 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 20.12
Балин 21.01 2 хв  21.03 49 хв 
Дунаївці 21.32 2 хв  21.34 1 г  20 хв 
Ярмолинці 21.57 2 хв  21.59 1 г  45 хв 
Гречани 22.47 1 г 30 хв  00.17 2 г  35 хв 
Волочиськ 01.09 2 хв  01.11 4 г  57 хв 
Підволочиськ 01.19 12 хв  01.31 5 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 02.19 8 хв  02.27 6 г  7 хв 
Львів 04.28 28 хв  04.56 8 г  16 хв 
Стрий 05.58 2 хв  06.00 9 г  46 хв 
Сколе 06.31 2 хв  06.33 10 г  19 хв 
Славське 07.02 3 хв  07.05 10 г  50 хв 
Лавочне 07.18 10 хв  07.28 11 г  6 хв 
Воловець 08.04 10 хв  08.14 11 г  52 хв 
Свалява 08.44 2 хв  08.46 12 г  32 хв 
Карпати 08.55 1 хв  08.56 12 г  43 хв 
Мукачево 09.13 5 хв  09.18 13 г  1 хв 
Батьово 09.47 2 хв  09.49 13 г  35 хв 
Чоп 10.09 26 хв  10.35 13 г  57 хв 
Ужгород 10.59 14 г  47 хв 

У розкладі поїзда 140 Кам'янець-Подільський — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930