У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 140 Кам'янець-Подільський — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кам'янець-Подільський - Ужгород номер 140 відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 20.20 і прибуває на станцію Ужгород о 11.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 22 хв. Маршрут поїзда 140 Кам'янець-Подільський - Ужгород пролягає по таким станціям як Дунаївці, Гречани, Підволочиськ, Львів, Сколе, Лавочне, Свалява, Мукачево, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 20.20
Балин 21.06 2 хв  21.08 46 хв 
Дунаївці 21.36 2 хв  21.38 1 г  16 хв 
Ярмолинці 22.00 6 хв  22.06 1 г  40 хв 
Гречани 22.52 1 г 23 хв  00.15 2 г  32 хв 
Волочиськ 01.06 2 хв  01.08 4 г  46 хв 
Підволочиськ 01.17 15 хв  01.32 4 г  57 хв 
Тернопіль-Пас. 02.20 4 хв  02.24 6 г 
Львів 04.21 26 хв  04.47 8 г  1 хв 
Стрий 05.54 2 хв  05.56 9 г  34 хв 
Сколе 06.30 2 хв  06.32 10 г  10 хв 
Славське 07.04 2 хв  07.06 10 г  44 хв 
Лавочне 07.18 10 хв  07.28 10 г  58 хв 
Воловець 08.04 10 хв  08.14 11 г  44 хв 
Свалява 08.46 2 хв  08.48 12 г  26 хв 
Карпати 08.57 1 хв  08.58 12 г  37 хв 
Мукачево 09.15 5 хв  09.20 12 г  55 хв 
Батьово 09.53 3 хв  09.56 13 г  33 хв 
Чоп 10.18 25 хв  10.43 13 г  58 хв 
Ужгород 11.07 14 г  47 хв 

У розкладі поїзда 140 Кам'янець-Подільський — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031