У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 140Ш Миколаїв — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Миколаїв - Харків номер 140Ш відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 19.46 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда 140Ш Миколаїв - Харків пролягає по таким станціям як Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 19.46
Херсон 20.42 25 хв  21.07 56 хв 
Снігурівка 21.56 2 хв  21.58 2 г  10 хв 
Березнегувате 22.38 2 хв  22.40 2 г  52 хв 
Біла Криниця 23.06 5 хв  23.11 3 г  20 хв 
Високопілля 23.47 2 хв  23.49 4 г  1 хв 
Апостолове 00.19 22 хв  00.41 4 г  33 хв 
Кривий Ріг-Головний 01.21 40 хв  02.01 5 г  35 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.22 2 хв  04.24 8 г  36 хв 
Дніпро-Головний 04.55 20 хв  05.15 9 г  9 хв 
Синельникове-2 06.04 2 хв  06.06 10 г  18 хв 
Павлоград-1 06.42 2 хв  06.44 10 г  56 хв 
Лозова 07.42 2 хв  07.44 11 г  56 хв 
Лихачове 08.31 1 хв  08.32 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 09.45 13 г  59 хв 

У розкладі поїзда 140Ш Миколаїв-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031