У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 140Ш Миколаїв — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Миколаїв - Харків номер 140Ш відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 19.46 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 19.46
Херсон 20.42 25 хв  21.07 56 хв 
Снігурівка 21.56 2 хв  21.58 2 г  10 хв 
Березнегувате 22.38 2 хв  22.40 2 г  52 хв 
Біла Криниця 23.06 5 хв  23.11 3 г  20 хв 
Високопілля 23.47 2 хв  23.49 4 г  1 хв 
Апостолове 00.19 22 хв  00.41 4 г  33 хв 
Кривий Ріг-Головний 01.21 40 хв  02.01 5 г  35 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.22 2 хв  04.24 8 г  36 хв 
Дніпро-Головний 04.55 20 хв  05.15 9 г  9 хв 
Синельникове-2 06.04 2 хв  06.06 10 г  18 хв 
Павлоград-1 06.42 2 хв  06.44 10 г  56 хв 
Лозова 07.42 2 хв  07.44 11 г  56 хв 
Лихачове 08.31 1 хв  08.32 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 09.45 13 г  59 хв 

У розкладі поїзда 140Ш Миколаїв-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031