У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 140Л Одеса — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Харків номер 140Л відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.23 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 52 хв. Маршрут поїзда 140Л Одеса - Харків пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.23
Одеса-Східна 15.51 2 хв  15.53 28 хв 
Колосівка 17.23 23 хв  17.46 2 г 
Миколаїв-Пас. 19.26 20 хв  19.46 4 г  3 хв 
Херсон 20.42 25 хв  21.07 5 г  19 хв 
Снігурівка 21.56 2 хв  21.58 6 г  33 хв 
Березнегувате 22.38 2 хв  22.40 7 г  15 хв 
Біла Криниця 23.06 5 хв  23.11 7 г  43 хв 
Високопілля 23.47 2 хв  23.49 8 г  24 хв 
Апостолове 00.19 22 хв  00.41 8 г  56 хв 
Кривий Ріг-Головний 01.21 40 хв  02.01 9 г  58 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.22 2 хв  04.24 12 г  59 хв 
Дніпро-Головний 04.55 20 хв  05.15 13 г  32 хв 
Синельникове-2 06.04 2 хв  06.06 14 г  41 хв 
Павлоград-1 06.42 2 хв  06.44 15 г  19 хв 
Лозова 07.42 2 хв  07.44 16 г  19 хв 
Лихачове 08.31 1 хв  08.32 17 г  8 хв 
Харків-Пас. 09.45 18 г  22 хв 

У розкладі поїзда 140Л Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930