У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142П Бахмут — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142П сполученням Бахмут - Львів відправляється зі станції Бахмут о 23.25 і прибуває на станцію Львів о 04.32 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Святогірськ, Полтава-Киівська, Гребінка, Фастів-1, Олевськ, Клесів, Вараш, Турійськ, Червоноград.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.25
Сіль 23.40 2 хв  23.42 15 хв 
Сіверськ 00.01 2 хв  00.03 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г 
Святогірськ 01.00 3 хв  01.03 1 г  35 хв 
Ізюм 01.36 2 хв  01.38 2 г  11 хв 
Балаклія 02.22 1 хв  02.23 2 г  57 хв 
Харків-Пас. 03.36 25 хв  04.01 4 г  11 хв 
Полтава-Киівська 06.22 32 хв  06.54 6 г  57 хв 
Яреськи 07.43 5 хв  07.48 8 г  18 хв 
Миргород 08.58 8 хв  09.06 9 г  33 хв 
Лубни 09.54 2 хв  09.56 10 г  29 хв 
Гребінка 10.33 17 хв  10.50 11 г  8 хв 
Бориспіль 12.21 2 хв  12.23 12 г  56 хв 
Дарниця 12.47 2 хв  12.49 13 г  22 хв 
Київ-Пас. 13.09 25 хв  13.34 13 г  44 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  3 хв 
Житомир 16.09 23 хв  16.32 16 г  44 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  39 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 19 г  55 хв 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  36 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 20 г  59 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  15 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 21 г  32 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 21 г  49 хв 
Сарни 21.46 7 хв  21.53 22 г  21 хв 
Антонівка 22.18 4 хв  22.22 22 г  53 хв 
Рафалівка 22.48 3 хв  22.51 23 г  23 хв 
Вараш 22.58 1 хв  22.59 23 г  33 хв 
Чарторийськ 23.05 2 хв  23.07 23 г  40 хв 
Маневичі 23.26 5 хв  23.31 1 д  1 хв 
Ковель 00.28 5 хв  00.33 1 д  1 г  3 хв 
Турійськ 00.59 1 хв  01.00 1 д  1 г  34 хв 
Володимир-Волинскький 01.30 3 хв  01.33 1 д  2 г  5 хв 
Іваничі 02.01 3 хв  02.04 1 д  2 г  36 хв 
Сокаль 02.30 3 хв  02.33 1 д  3 г  5 хв 
Червоноград 02.45 2 хв  02.47 1 д  3 г  20 хв 
Соснівка 03.07 2 хв  03.09 1 д  3 г  42 хв 
Підзамче 04.20 2 хв  04.22 1 д  4 г  55 хв 
Львів 04.32 1 д  5 г  7 хв 

У розкладі поїзда 142П Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930