У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142П Бахмут — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 142П сполученням Бахмут - Львів відправляється зі станції Бахмут о 23.25 і прибуває на станцію Львів о 03.32 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Сіверськ, Святогірськ, Балаклія, Полтава-Киівська, Миргород, Гребінка, Дарниця, Фастів-1, Рокитне-Волинське, Клесів, Здолбунів-Південний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.25
Сіль 23.40 2 хв  23.42 15 хв 
Сіверськ 00.01 2 хв  00.03 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г 
Святогірськ 01.00 3 хв  01.03 1 г  35 хв 
Ізюм 01.36 2 хв  01.38 2 г  11 хв 
Балаклія 02.22 1 хв  02.23 2 г  57 хв 
Харків-Пас. 03.36 25 хв  04.01 4 г  11 хв 
Полтава-Киівська 06.22 32 хв  06.54 6 г  57 хв 
Яреськи 07.43 5 хв  07.48 8 г  18 хв 
Миргород 08.58 8 хв  09.06 9 г  33 хв 
Лубни 09.54 2 хв  09.56 10 г  29 хв 
Гребінка 10.33 17 хв  10.50 11 г  8 хв 
Бориспіль 12.21 2 хв  12.23 12 г  56 хв 
Дарниця 12.47 2 хв  12.49 13 г  22 хв 
Київ-Пас. 13.09 25 хв  13.34 13 г  44 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  3 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 20 г  59 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  15 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 21 г  32 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 21 г  49 хв 
Сарни 21.46 14 хв  22.00 22 г  21 хв 
Здолбунів-Південний 00.18 22 хв  00.40 1 д  53 хв 
Підзамче 03.17 2 хв  03.19 1 д  3 г  52 хв 
Львів 03.32 1 д  4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 142П Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31