У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 142П Бахмут — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Бахмут - Львів номер 142П відправляється зі станції Бахмут о 23.25 і прибуває на станцію Львів о 04.48 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 8 хв. Маршрут поїзда 142П Бахмут - Львів пролягає по таким станціям як Святогірськ, Полтава-Киівська, Гребінка, Фастів-1, Олевськ, Клесів, Вараш, Турійськ, Червоноград.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 23.25
Сіль 23.40 2 хв  23.42 15 хв 
Сіверськ 00.01 2 хв  00.03 36 хв 
Красний Лиман 00.25 5 хв  00.30 1 г 
Святогірськ 01.00 3 хв  01.03 1 г  35 хв 
Ізюм 01.36 4 хв  01.40 2 г  11 хв 
Балаклія 02.24 8 хв  02.32 2 г  59 хв 
Харків-Пас. 03.46 25 хв  04.11 4 г  21 хв 
Полтава-Киівська 06.49 20 хв  07.09 7 г  24 хв 
Яреськи 08.01 14 хв  08.15 8 г  36 хв 
Миргород 08.59 6 хв  09.05 9 г  34 хв 
Лубни 09.55 2 хв  09.57 10 г  30 хв 
Гребінка 10.32 18 хв  10.50 11 г  7 хв 
Бориспіль 12.21 2 хв  12.23 12 г  56 хв 
Дарниця 12.47 2 хв  12.49 13 г  22 хв 
Київ-Пас. 13.09 25 хв  13.34 13 г  44 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 15 г  3 хв 
Житомир 16.09 20 хв  16.29 16 г  44 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 18 г  39 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 19 г  55 хв 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 20 г  36 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 20 г  59 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 21 г  15 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 21 г  32 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 21 г  49 хв 
Сарни 21.46 4 хв  21.50 22 г  21 хв 
Антонівка 22.15 3 хв  22.18 22 г  50 хв 
Рафалівка 22.44 3 хв  22.47 23 г  19 хв 
Вараш 22.54 1 хв  22.55 23 г  29 хв 
Чарторийськ 23.01 2 хв  23.03 23 г  36 хв 
Маневичі 23.22 3 хв  23.25 23 г  57 хв 
Ковель 00.22 20 хв  00.42 1 д  57 хв 
Турійськ 01.08 2 хв  01.10 1 д  1 г  43 хв 
Володимир-Волинскький 01.40 3 хв  01.43 1 д  2 г  15 хв 
Іваничі 02.11 3 хв  02.14 1 д  2 г  46 хв 
Сокаль 02.40 3 хв  02.43 1 д  3 г  15 хв 
Червоноград 02.56 3 хв  02.59 1 д  3 г  31 хв 
Соснівка 03.25 2 хв  03.27 1 д  4 г 
Підзамче 04.35 2 хв  04.37 1 д  5 г  10 хв 
Львів 04.48 1 д  5 г  23 хв 

У розкладі поїзда 142П Бахмут — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930