У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 142 Красний Лиман — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Красний Лиман - Львів номер 142 відправляється зі станції Красний Лиман о 00.30 і прибуває на станцію Львів о 04.48 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 59 хв. Маршрут поїзда 142 Красний Лиман - Львів пролягає по таким станціям як Балаклія, Яреськи, Гребінка, Київ-Пас., Коростень, Остки, Клесів, Рафалівка, Маневичі, Володимир-Волинський, Червоноград.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 00.30
Святогірськ 01.00 3 хв  01.03 30 хв 
Ізюм 01.36 4 хв  01.40 1 г  6 хв 
Балаклія 02.24 8 хв  02.32 1 г  54 хв 
Харків-Пас. 03.46 25 хв  04.11 3 г  16 хв 
Полтава-Киівська 06.49 20 хв  07.09 6 г  19 хв 
Яреськи 08.01 14 хв  08.15 7 г  31 хв 
Миргород 08.59 6 хв  09.05 8 г  29 хв 
Лубни 09.55 2 хв  09.57 9 г  25 хв 
Гребінка 10.32 18 хв  10.50 10 г  2 хв 
Бориспіль 12.21 2 хв  12.23 11 г  51 хв 
Дарниця 12.47 2 хв  12.49 12 г  17 хв 
Київ-Пас. 13.09 25 хв  13.34 12 г  39 хв 
Фастів-1 14.28 2 хв  14.30 13 г  58 хв 
Житомир 16.09 20 хв  16.29 15 г  39 хв 
Коростень 18.04 21 хв  18.25 17 г  34 хв 
Білокоровичі 19.20 2 хв  19.22 18 г  50 хв 
Олевськ 20.01 2 хв  20.03 19 г  31 хв 
Остки 20.24 1 хв  20.25 19 г  54 хв 
Рокитне-Волинське 20.40 2 хв  20.42 20 г  10 хв 
Томашгород 20.57 3 хв  21.00 20 г  27 хв 
Клесів 21.14 3 хв  21.17 20 г  44 хв 
Сарни 21.46 4 хв  21.50 21 г  16 хв 
Антонівка 22.15 3 хв  22.18 21 г  45 хв 
Рафалівка 22.44 3 хв  22.47 22 г  14 хв 
Вараш 22.54 1 хв  22.55 22 г  24 хв 
Чарторийськ 23.01 2 хв  23.03 22 г  31 хв 
Маневичі 23.22 3 хв  23.25 22 г  52 хв 
Ковель 00.22 20 хв  00.42 23 г  52 хв 
Турійськ 01.08 2 хв  01.10 1 д  38 хв 
Володимир-Волинський 01.40 3 хв  01.43 1 д  1 г  10 хв 
Іваничі 02.11 3 хв  02.14 1 д  1 г  41 хв 
Сокаль 02.40 3 хв  02.43 1 д  2 г  10 хв 
Червоноград 02.56 3 хв  02.59 1 д  2 г  26 хв 
Соснівка 03.25 2 хв  03.27 1 д  2 г  55 хв 
Підзамче 04.35 2 хв  04.37 1 д  4 г  5 хв 
Львів 04.48 1 д  4 г  18 хв 

У розкладі поїзда 142 Красний Лиман — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031