У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Л Львів — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Л сполученням Львів - Бахмут відправляється зі станції Львів о 14.20 і прибуває на станцію Бахмут о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Червоноград, Володимир-Волинскький, Маневичі, Рафалівка, Клесів, Остки, Дарниця, Лубни, Полтава-Киівська, Ізюм, Сіверськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.20
Підзамче 14.32 2 хв  14.34 12 хв 
Соснівка 15.42 2 хв  15.44 1 г  22 хв 
Червоноград 16.03 2 хв  16.05 1 г  43 хв 
Сокаль 16.18 5 хв  16.23 1 г  58 хв 
Іваничі 16.48 3 хв  16.51 2 г  28 хв 
Володимир-Волинскький 17.19 5 хв  17.24 2 г  59 хв 
Турійськ 17.54 1 хв  17.55 3 г  34 хв 
Ковель 18.22 5 хв  18.27 4 г  2 хв 
Маневичі 19.23 3 хв  19.26 5 г  3 хв 
Чарторийськ 19.45 1 хв  19.46 5 г  25 хв 
Вараш 19.51 1 хв  19.52 5 г  31 хв 
Рафалівка 20.00 3 хв  20.03 5 г  40 хв 
Антонівка 20.25 3 хв  20.28 6 г  5 хв 
Сарни 20.55 7 хв  21.02 6 г  35 хв 
Клесів 21.41 2 хв  21.43 7 г  21 хв 
Томашгород 21.58 3 хв  22.01 7 г  38 хв 
Рокитне-Волинське 22.14 3 хв  22.17 7 г  54 хв 
Остки 22.30 2 хв  22.32 8 г  10 хв 
Фастів-1 04.43 2 хв  04.45 14 г  23 хв 
Київ-Пас. 05.40 43 хв  06.23 15 г  20 хв 
Дарниця 06.42 4 хв  06.46 16 г  22 хв 
Бориспіль 07.04 18 хв  07.22 16 г  44 хв 
Гребінка 08.37 2 хв  08.39 18 г  17 хв 
Лубни 09.11 2 хв  09.13 18 г  51 хв 
Миргород 10.12 2 хв  10.14 19 г  52 хв 
Яреськи 10.37 2 хв  10.39 20 г  17 хв 
Полтава-Киівська 11.33 20 хв  11.53 21 г  13 хв 
Харків-Пас. 14.21 27 хв  14.48 1 д  1 хв 
Балаклія 16.01 1 хв  16.02 1 д  1 г  41 хв 
Ізюм 16.49 2 хв  16.51 1 д  2 г  29 хв 
Святогірськ 17.16 2 хв  17.18 1 д  2 г  56 хв 
Красний Лиман 17.47 3 хв  17.50 1 д  3 г  27 хв 
Сіверськ 18.12 2 хв  18.14 1 д  3 г  52 хв 
Сіль 18.30 2 хв  18.32 1 д  4 г  10 хв 
Бахмут 18.55 1 д  4 г  35 хв 

У розкладі поїзда 142Л Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930