У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Л Львів — Бахмут Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Л сполученням Львів - Бахмут відправляється зі станції Львів о 14.20 і прибуває на станцію Бахмут о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Сокаль, Ковель, Рафалівка, Томашгород, Білокоровичі, Київ-Пас., Лубни, Харків-Пас., Красний Лиман.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.20
Підзамче 14.32 2 хв  14.34 12 хв 
Соснівка 15.42 2 хв  15.44 1 г  22 хв 
Червоноград 16.03 2 хв  16.05 1 г  43 хв 
Сокаль 16.18 5 хв  16.23 1 г  58 хв 
Іваничі 16.48 3 хв  16.51 2 г  28 хв 
Володимир-Волинскький 17.19 5 хв  17.24 2 г  59 хв 
Турійськ 17.54 1 хв  17.55 3 г  34 хв 
Ковель 18.22 5 хв  18.27 4 г  2 хв 
Маневичі 19.23 3 хв  19.26 5 г  3 хв 
Чарторийськ 19.45 1 хв  19.46 5 г  25 хв 
Вараш 19.51 1 хв  19.52 5 г  31 хв 
Рафалівка 20.00 3 хв  20.03 5 г  40 хв 
Антонівка 20.25 3 хв  20.28 6 г  5 хв 
Сарни 20.55 7 хв  21.02 6 г  35 хв 
Клесів 21.41 2 хв  21.43 7 г  21 хв 
Томашгород 21.58 3 хв  22.01 7 г  38 хв 
Рокитне-Волинське 22.14 3 хв  22.17 7 г  54 хв 
Остки 22.30 2 хв  22.32 8 г  10 хв 
Олевськ 22.55 5 хв  23.00 8 г  35 хв 
Білокоровичі 23.40 2 хв  23.42 9 г  20 хв 
Коростень 00.35 20 хв  00.55 10 г  15 хв 
Житомир 02.36 20 хв  02.56 12 г  16 хв 
Фастів-1 04.43 2 хв  04.45 14 г  23 хв 
Київ-Пас. 05.40 43 хв  06.23 15 г  20 хв 
Дарниця 06.42 4 хв  06.46 16 г  22 хв 
Бориспіль 07.04 18 хв  07.22 16 г  44 хв 
Гребінка 08.37 2 хв  08.39 18 г  17 хв 
Лубни 09.11 2 хв  09.13 18 г  51 хв 
Миргород 10.12 2 хв  10.14 19 г  52 хв 
Яреськи 10.37 2 хв  10.39 20 г  17 хв 
Полтава-Киівська 11.33 20 хв  11.53 21 г  13 хв 
Харків-Пас. 14.21 27 хв  14.48 1 д  1 хв 
Балаклія 16.01 1 хв  16.02 1 д  1 г  41 хв 
Ізюм 16.49 2 хв  16.51 1 д  2 г  29 хв 
Святогірськ 17.16 2 хв  17.18 1 д  2 г  56 хв 
Красний Лиман 17.47 3 хв  17.50 1 д  3 г  27 хв 
Сіверськ 18.12 2 хв  18.14 1 д  3 г  52 хв 
Сіль 18.30 2 хв  18.32 1 д  4 г  10 хв 
Бахмут 18.55 1 д  4 г  35 хв 

У розкладі поїзда 142Л Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930