У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 142Л Львів — Бахмут


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Бахмут номер 142Л відправляється зі станції Львів о 14.15 і прибуває на станцію Бахмут о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 25 хв. Маршрут поїзда 142Л Львів - Бахмут пролягає по таким станціям як Сокаль, Ковель, Рафалівка, Томашгород, Білокоровичі, Київ-Пас., Лубни, Харків-Пас., Красний Лиман.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.15
Підзамче 14.27 2 хв  14.29 12 хв 
Соснівка 15.36 2 хв  15.38 1 г  21 хв 
Червоноград 16.05 2 хв  16.07 1 г  50 хв 
Сокаль 16.20 3 хв  16.23 2 г  5 хв 
Іваничі 16.48 3 хв  16.51 2 г  33 хв 
Володимир-Волинскький 17.19 4 хв  17.23 3 г  4 хв 
Турійськ 17.53 2 хв  17.55 3 г  38 хв 
Ковель 18.22 20 хв  18.42 4 г  7 хв 
Маневичі 19.35 3 хв  19.38 5 г  20 хв 
Чарторийськ 19.57 2 хв  19.59 5 г  42 хв 
Вараш 20.04 1 хв  20.05 5 г  49 хв 
Рафалівка 20.13 3 хв  20.16 5 г  58 хв 
Антонівка 20.38 3 хв  20.41 6 г  23 хв 
Сарни 21.01 4 хв  21.05 6 г  46 хв 
Клесів 21.41 2 хв  21.43 7 г  26 хв 
Томашгород 21.58 3 хв  22.01 7 г  43 хв 
Рокитне-Волинське 22.14 3 хв  22.17 7 г  59 хв 
Остки 22.30 2 хв  22.32 8 г  15 хв 
Олевськ 22.55 5 хв  23.00 8 г  40 хв 
Білокоровичі 23.40 2 хв  23.42 9 г  25 хв 
Коростень 00.35 20 хв  00.55 10 г  20 хв 
Житомир 02.36 20 хв  02.56 12 г  21 хв 
Фастів-1 04.43 2 хв  04.45 14 г  28 хв 
Київ-Пас. 05.40 43 хв  06.23 15 г  25 хв 
Дарниця 06.42 4 хв  06.46 16 г  27 хв 
Бориспіль 07.04 18 хв  07.22 16 г  49 хв 
Гребінка 08.37 2 хв  08.39 18 г  22 хв 
Лубни 09.11 2 хв  09.13 18 г  56 хв 
Миргород 10.10 11 хв  10.21 19 г  55 хв 
Яреськи 10.44 2 хв  10.46 20 г  29 хв 
Полтава-Киівська 11.38 20 хв  11.58 21 г  23 хв 
Харків-Пас. 14.10 29 хв  14.39 23 г  55 хв 
Балаклія 15.52 8 хв  16.00 1 д  1 г  37 хв 
Ізюм 16.47 4 хв  16.51 1 д  2 г  32 хв 
Святогірськ 17.16 2 хв  17.18 1 д  3 г  1 хв 
Красний Лиман 17.47 3 хв  17.50 1 д  3 г  32 хв 
Сіверськ 18.12 2 хв  18.14 1 д  3 г  57 хв 
Сіль 18.30 2 хв  18.32 1 д  4 г  15 хв 
Бахмут 18.55 1 д  4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 142Л Львів — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930