У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 142Д Маріуполь — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Маріуполь - Одеса номер 142Д відправляється зі станції Маріуполь о 16.26 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 58 хв. Маршрут поїзда 142Д Маріуполь - Одеса пролягає по таким станціям як Хлібодарівка, Розівка, Верхній Токмак-2, Молочанськ, Запоріжжя-1, Марганець, Чортомлик, Високопілля, Снігурівка, Миколаїв-Пас., Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 16.26
Волноваха 17.46 20 хв  18.06 1 г  20 хв 
Хлібодарівка 18.30 2 хв  18.32 2 г  4 хв 
Зачатівська 18.52 2 хв  18.54 2 г  26 хв 
Розівка 19.12 2 хв  19.14 2 г  46 хв 
Комиш-Зоря 19.41 2 хв  19.43 3 г  15 хв 
Верхній Токмак-2 20.22 2 хв  20.24 3 г  56 хв 
Великий Токмак 21.08 2 хв  21.10 4 г  42 хв 
Молочанськ 21.23 1 хв  21.24 4 г  57 хв 
Федорівка 22.00 20 хв  22.20 5 г  34 хв 
Запоріжжя-1 23.21 8 хв  23.29 6 г  55 хв 
Дніпробуд-2 00.10 2 хв  00.12 7 г  44 хв 
Марганець 01.11 2 хв  01.13 8 г  45 хв 
Нікополь 01.38 10 хв  01.48 9 г  12 хв 
Чортомлик 02.16 2 хв  02.18 9 г  50 хв 
Апостолове 03.10 22 хв  03.32 10 г  44 хв 
Високопілля 03.57 2 хв  03.59 11 г  31 хв 
Біла Криниця 04.32 2 хв  04.34 12 г  6 хв 
Снігурівка 05.34 2 хв  05.36 13 г  8 хв 
Херсон 06.23 28 хв  06.51 13 г  57 хв 
Миколаїв-Пас. 08.09 20 хв  08.29 15 г  43 хв 
Колосівка 10.14 23 хв  10.37 17 г  48 хв 
Одеса-Східна 12.02 2 хв  12.04 19 г  36 хв 
Одеса-Головна 12.36 20 г  10 хв 

У розкладі поїзда 142Д Маріуполь — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930