У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 142Ш Одеса — Маріуполь


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Маріуполь номер 142Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.25 і прибуває на станцію Маріуполь о 10.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 29 хв. Маршрут поїзда 142Ш Одеса - Маріуполь пролягає по таким станціям як Колосівка, Херсон, Біла Криниця, Апостолове, Нікополь, Дніпробуд-2, Молочанськ, Верхній Токмак-2, Розівка, Хлібодарівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.25
Одеса-Східна 14.53 1 хв  14.54 28 хв 
Колосівка 16.24 23 хв  16.47 1 г  59 хв 
Миколаїв-Пас. 18.33 20 хв  18.53 4 г  8 хв 
Херсон 19.52 20 хв  20.12 5 г  27 хв 
Снігурівка 20.58 2 хв  21.00 6 г  33 хв 
Біла Криниця 21.54 2 хв  21.56 7 г  29 хв 
Високопілля 22.30 2 хв  22.32 8 г  5 хв 
Апостолове 23.00 22 хв  23.22 8 г  35 хв 
Чортомлик 00.08 2 хв  00.10 9 г  43 хв 
Нікополь 00.35 10 хв  00.45 10 г  10 хв 
Марганець 01.13 2 хв  01.15 10 г  48 хв 
Дніпробуд-2 02.10 2 хв  02.12 11 г  45 хв 
Запоріжжя-1 02.47 7 хв  02.54 12 г  22 хв 
Молочанськ 05.04 2 хв  05.06 14 г  39 хв 
Великий Токмак 05.19 2 хв  05.21 14 г  54 хв 
Верхній Токмак-2 06.07 2 хв  06.09 15 г  42 хв 
Комиш-Зоря 06.50 2 хв  06.52 16 г  25 хв 
Розівка 07.21 2 хв  07.23 16 г  56 хв 
Зачатівська 07.39 2 хв  07.41 17 г  14 хв 
Хлібодарівка 08.00 2 хв  08.02 17 г  35 хв 
Волноваха 08.24 20 хв  08.44 17 г  59 хв 
Маріуполь 10.09 19 г  44 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Одеса-Головна — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930