У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

142Ш Одеса-Головна — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 142Ш сполученням Одеса-Головна - Маріуполь відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.50 і прибуває на станцію Маріуполь о 15.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Колосівка, Херсон, Біла Криниця, Апостолове, Нікополь, Дніпробуд-2, Молочанськ, Верхній Токмак-2, Розівка, Хлібодарівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.50
Одеса-Східна 19.18 1 хв  19.19 28 хв 
Колосівка 20.57 25 хв  21.22 2 г  7 хв 
Миколаїв-Пас. 23.02 20 хв  23.22 4 г  12 хв 
Херсон 00.21 25 хв  00.46 5 г  31 хв 
Снігурівка 01.36 2 хв  01.38 6 г  46 хв 
Біла Криниця 02.36 2 хв  02.38 7 г  46 хв 
Високопілля 03.35 9 хв  03.44 8 г  45 хв 
Апостолове 04.14 22 хв  04.36 9 г  24 хв 
Чортомлик 05.22 2 хв  05.24 10 г  32 хв 
Нікополь 05.51 5 хв  05.56 11 г  1 хв 
Марганець 06.21 2 хв  06.23 11 г  31 хв 
Дніпробуд-2 07.25 2 хв  07.27 12 г  35 хв 
Запоріжжя-1 08.03 10 хв  08.13 13 г  13 хв 
Молочанськ 10.43 2 хв  10.45 15 г  53 хв 
Великий Токмак 10.58 2 хв  11.00 16 г  8 хв 
Верхній Токмак-2 11.44 2 хв  11.46 16 г  54 хв 
Комиш-Зоря 12.26 2 хв  12.28 17 г  36 хв 
Розівка 12.57 2 хв  12.59 18 г  7 хв 
Зачатівська 13.15 2 хв  13.17 18 г  25 хв 
Хлібодарівка 13.36 2 хв  13.38 18 г  46 хв 
Волноваха 14.00 20 хв  14.20 19 г  10 хв 
Маріуполь 15.45 20 г  55 хв 

У розкладі поїзда 142Ш Одеса-Головна — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031