У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

143О Харків-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 143О сполученням Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.20 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Богодухів, Суми, Ворожба-Пас., Конотоп, Ніжин, Терюха, Буда-Кошелівська, Рогачєв, Могилів-1, Орша-Центральна, Невель-2, Локня, Уторгош.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.20
Люботин 07.02 1 хв  07.03 42 хв 
Богодухів 07.54 16 хв  08.10 1 г  34 хв 
Смородине 09.04 18 хв  09.22 2 г  44 хв 
Суми 10.18 20 хв  10.38 3 г  58 хв 
Білопілля 11.26 2 хв  11.28 5 г  6 хв 
Ворожба-Пас. 11.40 20 хв  12.00 5 г  20 хв 
Путивль 12.31 2 хв  12.33 6 г  11 хв 
Конотоп 13.16 15 хв  13.31 6 г  56 хв 
Бахмач-Пас. 13.55 2 хв  13.57 7 г  35 хв 
Ніжин 14.55 1 г 13 хв  16.08 8 г  35 хв 
Чернігів 17.12 25 хв  17.37 10 г  52 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 12 г  50 хв 
Гомель-Пас. 20.14 29 хв  20.43 13 г  54 хв 
Буда-Кошелівська 21.26 2 хв  21.28 15 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 22.15 13 хв  22.28 15 г  55 хв 
Рогачєв 22.53 2 хв  22.55 16 г  33 хв 
Бихов 23.30 2 хв  23.32 17 г  10 хв 
Могилів-1 00.17 22 хв  00.39 17 г  57 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 18 г  53 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 19 г  31 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 21 г  6 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 22 г  55 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 23 г  39 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 1 д  1 г  10 хв 
Дно 09.00 3 хв  09.03 1 д  2 г  40 хв 
Уторгош 09.47 2 хв  09.49 1 д  3 г  27 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 1 д  6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 143О Харків-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031