У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144К Ніжин — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 144К сполученням Ніжин - Харків-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 11.38 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Смородине, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 11.38
Бахмач-Пас. 12.36 2 хв  12.38 58 хв 
Конотоп 13.00 15 хв  13.15 1 г  22 хв 
Путивль 14.01 2 хв  14.03 2 г  23 хв 
Ворожба-Пас. 14.36 22 хв  14.58 2 г  58 хв 
Білопілля 15.10 2 хв  15.12 3 г  32 хв 
Суми 16.00 30 хв  16.30 4 г  22 хв 
Смородине 17.25 2 хв  17.27 5 г  47 хв 
Богодухів 18.19 2 хв  18.21 6 г  41 хв 
Люботин 19.09 2 хв  19.11 7 г  31 хв 
Харків-Пас. 19.42 8 г  4 хв 

У розкладі поїзда 144К Ніжин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031