У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 144 Відень — Чоп


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Відень - Чоп номер 144 відправляється зі станції Відень Центральний о 10.42 і прибуває на станцію Чоп о 20.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 9 хв. Маршрут поїзда 144 Відень - Чоп пролягає по таким станціям як Хедьешхалом, Мошонмадяровар, Дьйор, Татабанія, Будапешт-Келенфельд, Будапешт-Келеті, Сольнок, Тороксентмиклош, Кишуйсаллаш, Карцаг, Пюштекладань, Хайдусобосло, Дебрецен, Н'їредьхаза, Кишварда, Захонь.
Поїзд курсує щоденно.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Відень Центральний 10.42
Хедьешхалом 11.25 3 хв  11.28 43 хв 
Мошонмадяровар 11.35 1 хв  11.36 53 хв 
Дьйор 11.54 2 хв  11.56 1 г  12 хв 
Татабанія 12.29 1 хв  12.30 1 г  47 хв 
Будапешт-Келенфельд 13.02 2 хв  13.04 2 г  20 хв 
Будапешт-Келеті 13.19 21 хв  13.40 2 г  37 хв 
Сольнок 15.01 2 хв  15.03 4 г  19 хв 
Тороксентмиклош 15.18 1 хв  15.19 4 г  36 хв 
Кишуйсаллаш 15.35 1 хв  15.36 4 г  53 хв 
Карцаг 15.46 1 хв  15.47 5 г  4 хв 
Пюштекладань 15.57 1 хв  15.58 5 г  15 хв 
Хайдусобосло 16.13 1 хв  16.14 5 г  31 хв 
Дебрецен 16.28 6 хв  16.34 5 г  46 хв 
Н'їредьхаза 17.10 5 хв  17.15 6 г  28 хв 
Кишварда 17.50 1 хв  17.51 7 г  8 хв 
Захонь 18.20 1 г 20 хв  19.40 7 г  38 хв 
Чоп 20.59 10 г  17 хв 

У розкладі поїзда 144 Відень Центральний — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031