У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144Л Ворохта — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144Л сполученням Ворохта - Київ-Пас. відправляється зі станції Ворохта о 13.51 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Микуличин, Надвірна, Галич, Львів, Злочів, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.51
Татарів 14.01 4 хв  14.05 10 хв 
Микуличин 14.20 2 хв  14.22 29 хв 
Яремче 14.38 5 хв  14.43 47 хв 
Надвірна 15.29 3 хв  15.32 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.23 35 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  38 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  27 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 5 г  54 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 6 г  54 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 7 г  18 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 7 г  39 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 8 г  18 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 9 г  11 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 9 г  21 хв 
Хмельницький 00.08 16 хв  00.24 10 г  17 хв 
Деражня 00.53 2 хв  00.55 11 г  2 хв 
Браїлів 01.50 2 хв  01.52 11 г  59 хв 
Вінниця 02.22 4 хв  02.26 12 г  31 хв 
Калинівка-1 02.45 2 хв  02.47 12 г  54 хв 
Козятин-1 03.20 3 хв  03.23 13 г  29 хв 
Фастів-1 04.35 2 хв  04.37 14 г  44 хв 
Київ-Пас. 05.30 15 г  39 хв 

У розкладі поїзда 144Л Ворохта — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031