У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

144Л Ворохта — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 144Л сполученням Ворохта - Київ-Пас. відправляється зі станції Ворохта о 13.51 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Микуличин, Надвірна, Галич, Львів, Злочів, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.51
Татарів 14.01 4 хв  14.05 10 хв 
Микуличин 14.20 2 хв  14.22 29 хв 
Яремче 14.38 5 хв  14.43 47 хв 
Надвірна 15.29 3 хв  15.32 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.23 35 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  38 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  27 хв 
Львів 19.47 23 хв  20.10 5 г  56 хв 
Красне 20.50 2 хв  20.52 6 г  59 хв 
Злочів 21.14 2 хв  21.16 7 г  23 хв 
Зборів 21.34 2 хв  21.36 7 г  43 хв 
Тернопіль-Пас. 22.12 5 хв  22.17 8 г  21 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 9 г  11 хв 
Волочиськ 23.13 2 хв  23.15 9 г  22 хв 
Хмельницький 00.12 15 хв  00.27 10 г  21 хв 
Деражня 00.54 2 хв  00.56 11 г  3 хв 
Браїлів 01.55 2 хв  01.57 12 г  4 хв 
Вінниця 02.26 5 хв  02.31 12 г  35 хв 
Калинівка-1 02.49 2 хв  02.51 12 г  58 хв 
Козятин-1 03.24 2 хв  03.26 13 г  33 хв 
Фастів-1 04.35 2 хв  04.37 14 г  44 хв 
Київ-Пас. 05.30 15 г  39 хв 

У розкладі поїзда 144Л Ворохта — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031