У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

145К Київ-Пас. — Березине Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 145К сполученням Київ-Пас. - Березине відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.42 і прибуває на станцію Березине о 11.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Рахни, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Одеса-Головна, Кароліно-Бугаз, Білгород-Дністровський, Сарата, Теплиця, Городок.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.42
Фастів-1 18.45 2 хв  18.47 1 г  3 хв 
Козятин-1 20.06 2 хв  20.08 2 г  24 хв 
Вінниця 21.03 10 хв  21.13 3 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 21.57 20 хв  22.17 4 г  15 хв 
Ярошенка 22.38 2 хв  22.40 4 г  56 хв 
Рахни 23.01 2 хв  23.03 5 г  19 хв 
Вапнярка 23.40 2 хв  23.42 5 г  58 хв 
Крижопіль 00.01 1 хв  00.02 6 г  19 хв 
Рудниця 00.15 2 хв  00.17 6 г  33 хв 
Кодима 00.37 2 хв  00.39 6 г  55 хв 
Слобідка 01.09 2 хв  01.11 7 г  27 хв 
Подільськ-Жм. 01.36 2 хв  01.38 7 г  54 хв 
Роздільна-1 03.13 2 хв  03.15 9 г  31 хв 
Одеса-Головна 04.17 35 хв  04.52 10 г  35 хв 
Аккаржа 05.30 2 хв  05.32 11 г  48 хв 
Кароліно-Бугаз 05.55 4 хв  05.59 12 г  13 хв 
Бугаз 06.15 3 хв  06.18 12 г  33 хв 
Білгород-Дністровський 06.37 20 хв  06.57 12 г  55 хв 
Кулевча 07.34 2 хв  07.36 13 г  52 хв 
Сарата 08.00 2 хв  08.02 14 г  18 хв 
Арциз 08.30 55 хв  09.25 14 г  48 хв 
Теплиця 09.42 2 хв  09.44 16 г 
Паризька 09.58 2 хв  10.00 16 г  16 хв 
Городок 10.12 2 хв  10.14 16 г  30 хв 
Красне 10.33 2 хв  10.35 16 г  51 хв 
Березине 11.06 17 г  24 хв 

У розкладі поїзда 145К Київ-Пас. — Березине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031