У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 145К Київ — Березине


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Березине номер 145К відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.42 і прибуває на станцію Березине о 11.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Рахни, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Одеса-Головна, Кароліно-Бугаз, Білгород-Дністровський, Сарата, Теплиця, Городок.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.42
Фастів-1 18.45 2 хв  18.47 1 г  3 хв 
Козятин-1 20.06 2 хв  20.08 2 г  24 хв 
Вінниця 21.03 10 хв  21.13 3 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 21.57 20 хв  22.17 4 г  15 хв 
Ярошенка 22.38 2 хв  22.40 4 г  56 хв 
Рахни 23.01 2 хв  23.03 5 г  19 хв 
Вапнярка 23.40 2 хв  23.42 5 г  58 хв 
Крижопіль 00.01 1 хв  00.02 6 г  19 хв 
Рудниця 00.15 2 хв  00.17 6 г  33 хв 
Кодима 00.37 2 хв  00.39 6 г  55 хв 
Слобідка 01.09 2 хв  01.11 7 г  27 хв 
Подільськ-Жм. 01.36 2 хв  01.38 7 г  54 хв 
Роздільна-1 03.13 2 хв  03.15 9 г  31 хв 
Одеса-Головна 04.17 35 хв  04.52 10 г  35 хв 
Аккаржа 05.30 2 хв  05.32 11 г  48 хв 
Кароліно-Бугаз 05.55 4 хв  05.59 12 г  13 хв 
Бугаз 06.15 3 хв  06.18 12 г  33 хв 
Білгород-Дністровський 06.37 20 хв  06.57 12 г  55 хв 
Кулевча 07.34 2 хв  07.36 13 г  52 хв 
Сарата 08.00 2 хв  08.02 14 г  18 хв 
Арциз 08.30 55 хв  09.25 14 г  48 хв 
Теплиця 09.42 2 хв  09.44 16 г 
Паризька 09.58 2 хв  10.00 16 г  16 хв 
Городок 10.12 2 хв  10.14 16 г  30 хв 
Красне 10.33 2 хв  10.35 16 г  51 хв 
Березине 11.06 17 г  24 хв 

У розкладі поїзда 145К Київ-Пас. — Березине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31