У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

145К Київ-Пас. — Ізмаїл Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 145К сполученням Київ-Пас. - Ізмаїл відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.42 і прибуває на станцію Ізмаїл о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Рахни, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Одеса-Головна, Кароліно-Бугаз, Білгород-Дністровський, Сарата, Главані, Котлабух.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.42
Фастів-1 18.45 2 хв  18.47 1 г  3 хв 
Козятин-1 20.06 2 хв  20.08 2 г  24 хв 
Вінниця 21.03 10 хв  21.13 3 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 21.57 20 хв  22.17 4 г  15 хв 
Ярошенка 22.38 2 хв  22.40 4 г  56 хв 
Рахни 23.01 2 хв  23.03 5 г  19 хв 
Вапнярка 23.40 2 хв  23.42 5 г  58 хв 
Крижопіль 00.01 1 хв  00.02 6 г  19 хв 
Рудниця 00.15 2 хв  00.17 6 г  33 хв 
Кодима 00.37 2 хв  00.39 6 г  55 хв 
Слобідка 01.09 2 хв  01.11 7 г  27 хв 
Подільськ-Жм. 01.36 2 хв  01.38 7 г  54 хв 
Роздільна-1 03.13 2 хв  03.15 9 г  31 хв 
Одеса-Головна 04.17 35 хв  04.52 10 г  35 хв 
Аккаржа 05.30 2 хв  05.32 11 г  48 хв 
Кароліно-Бугаз 05.55 4 хв  05.59 12 г  13 хв 
Бугаз 06.15 3 хв  06.18 12 г  33 хв 
Білгород-Дністровський 06.37 20 хв  06.57 12 г  55 хв 
Кулевча 07.34 2 хв  07.36 13 г  52 хв 
Сарата 08.00 2 хв  08.02 14 г  18 хв 
Арциз 08.30 20 хв  08.50 14 г  48 хв 
Главані 09.17 2 хв  09.19 15 г  35 хв 
Дзинілор 09.45 2 хв  09.47 16 г  3 хв 
Котлабух 10.08 2 хв  10.10 16 г  26 хв 
Ізмаїл 10.44 17 г  2 хв 

У розкладі поїзда 145К Київ-Пас. — Ізмаїл можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31