У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 145К Київ — Ізмаїл


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Ізмаїл номер 145К відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.50 і прибуває на станцію Ізмаїл о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда 145К Київ - Ізмаїл пролягає по таким станціям як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Рахни, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Одеса-Головна, Кароліно-Бугаз, Білгород-Дністровський, Сарата, Главані, Котлабух.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.50
Фастів-1 18.50 2 хв  18.52 1 г 
Козятин-1 20.06 2 хв  20.08 2 г  16 хв 
Вінниця 21.03 5 хв  21.08 3 г  13 хв 
Жмеринка-Пас. 21.52 15 хв  22.07 4 г  2 хв 
Ярошенка 22.28 2 хв  22.30 4 г  38 хв 
Рахни 22.49 2 хв  22.51 4 г  59 хв 
Вапнярка 23.23 2 хв  23.25 5 г  33 хв 
Крижопіль 23.44 1 хв  23.45 5 г  54 хв 
Рудниця 23.58 3 хв  00.01 6 г  8 хв 
Кодима 00.20 2 хв  00.22 6 г  30 хв 
Слобідка 00.48 2 хв  00.50 6 г  58 хв 
Подільськ-Жм. 01.16 2 хв  01.18 7 г  26 хв 
Роздільна-1 02.46 2 хв  02.48 8 г  56 хв 
Одеса-Головна 03.49 35 хв  04.24 9 г  59 хв 
Аккаржа 05.01 2 хв  05.03 11 г  11 хв 
Кароліно-Бугаз 05.23 2 хв  05.25 11 г  33 хв 
Бугаз 05.38 2 хв  05.40 11 г  48 хв 
Білгород-Дністровський 05.57 20 хв  06.17 12 г  7 хв 
Кулевча 06.52 2 хв  06.54 13 г  2 хв 
Сарата 07.15 2 хв  07.17 13 г  25 хв 
Арциз 07.44 20 хв  08.04 13 г  54 хв 
Главані 08.29 2 хв  08.31 14 г  39 хв 
Дзинілор 08.56 2 хв  08.58 15 г  6 хв 
Котлабух 09.19 2 хв  09.21 15 г  29 хв 
Ізмаїл 09.55 16 г  5 хв 

У розкладі поїзда 145К Київ-Пас. — Ізмаїл можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031