У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

145Л Львів — Відень Центральний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 145Л сполученням Львів - Відень Центральний відправляється зі станції Львів о 21.00 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Славське, Мукачево, Захонь, Демечер, Дебрецен, Пюштекладань, Кішуйсаллаш, Сольнок, Будапешт-Келенфельд, Дьйор, Хедешхалом.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 21.00
Стрий 22.04 2 хв  22.06 1 г  4 хв 
Славське 23.04 2 хв  23.06 2 г  4 хв 
Свалява 00.24 2 хв  00.26 3 г  24 хв 
Мукачево 00.49 5 хв  00.54 3 г  49 хв 
Чоп 01.40 1 г 48 хв  03.28 4 г  40 хв 
Захонь 02.46 1 г 22 хв  04.08 5 г  46 хв 
Кишварда 04.26 1 хв  04.27 7 г  26 хв 
Демечер 04.38 1 хв  04.39 7 г  38 хв 
Н'їредьхаза 04.59 2 хв  05.01 7 г  59 хв 
Дебрецен 05.32 1 хв  05.33 8 г  32 хв 
Хайдусобосло 05.47 1 хв  05.48 8 г  47 хв 
Пюштекладань 06.02 2 хв  06.04 9 г  2 хв 
Карцаг 06.13 1 хв  06.14 9 г  13 хв 
Кішуйсаллаш 06.24 1 хв  06.25 9 г  24 хв 
Терексентмиклош 06.40 1 хв  06.41 9 г  40 хв 
Сольнок 06.54 3 хв  06.57 9 г  54 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 11 г  20 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 11 г  53 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 12 г  25 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 13 г 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 13 г  19 хв 
Хедешхалом 10.29 3 хв  10.32 13 г  29 хв 
Відень Центральний 11.21 14 г  21 хв 

У розкладі поїзда 145Л Львів — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031